Луцькі медики готуються до демобілізації
Начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Федір Кошель розповів про стан виконання Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей-мешканців Луцька. Зокрема, повідомив, що цьогоріч на фізично-психологічну допомогу цим людям виділено 360 тисяч гривень.
За цей час програма просувається добре. З нового року в медичні заклади міста звернулись 56 осіб, це учасники АТО та їх рідні. Ще 6 лучанок за кошти програми народили діток у місцевому клінічному пологовому будинку.;
Водночас, Кошель відзначив, що невелика кількість колишніх учасників АТО та членів їх сімей звертаються за психологічною допомогою, хоча лікарі готові їх приймати. Начальник управління охорони здоров’я відзначив, що нині вони розробили потужну інформаційну кампанію та видали буклети, в яких міститься детальна інформація щодо можливої фізично-психологічної реабілітації у Луцьку.
Він також спрогнозував, що зовсім скоро у луцьких медиків буде багато роботи з цією категорією населення, адже відбуватиметься демобілізація. Незважаючи на це, головний лікар Луцька переконаний: місцеві лікарі мають змогу та бажання допомогти кожному, хто до них звернеться.