«Волинь» програла київському «Динамо»

До мяча підійшов Ерік, щоб через кілька секунд одноосібно очолити змагання бомбардирів, забивши 12 гол в чемпіонаті – 1:0. Трибуни заревіли, а гості своєю грою давали вболівальникам зрозуміти, що можуть і не вивезти з Луцька бодай нічию. Після того, як Віда продерся лівим флангом, увірвався в штрафний, і віддав під удар Ярмоленку, постріл якого з 8 метрів парирував Шуст, моментів у «Динамо» було небагато. Повільно рухалися «динамівці», багато було втрат в центрі поля, поперечних пасів, які можна було б використати лучанам, якби збільшити швидкість. До всього класно діяв на виходах Богдан Шуст. Третя десятихвилинка була дуже продуктивною для «Волині». Спочатку Ерік після рикошету влучив у стійку з 10 метрів, а трохи згодом Кобахідзе пролетів своїм правим флангом, але на його простріл не встигли луцькі румуни Ерік та Матей… 1:0 – виграла «Волинь» перший тайм і не скажеш, що це було випадково. На початку другого тайму стався суперечливий епізод із падінням Ярмоленка у штрафній лучан. Андрія вивели флангом на побачення з Шустом, Богдан був першим на м`ячі, але форвард дуже артистично упав, перестрибнувши через кіпера. ;У результаті – жовта Ярмолі. По тому були два удари Кобахідзе по воротам Шовковського, щоправда, різної якості. Перший пішов в ствір, другий – дуже вище. Ребров після них пішов на подвійну заміну, випустивши Буяльського в центр і Ленса на фланг. Дуже швидко заміна могла зіграти – Жермейн пролетів флангом, прострелив у центр на Ярмоленка, але той замість порожніх воріт влучив у темне луцьке небо… Далі пішла війна нервів та «карткове» шоу від арбітра Швецова – він мусив вгамовувати нерви гравців обох команд ;показавши за 6 хвилин три попередження. Заміни таки допомогли гостям, які збільшили командну швидкість і тиск. Подача Даніло знайшла голову Кравця, який був влучним ударом головою – 1:1. По тому пішла відкрита гра у виконанні обох команд, за яку ми й любимо футбол. На ній «упіймалися» господарі… Ярмоленко обіграв свій фланг ,скинув кравцю і той сильним ударомпід дальну стійку забив вдруге... Майже відразу Кобахідзе міг зрівнювати рахунок. Його вивели на ворота під кутом, але Коба ударив дуже неточно з 9 метрів. «Волинь» пропустила й втретє. Ярмоленко видав другий асист у матчі. Він мяко подав в центр поля, оборонці лучан прогавили офсайд і Буяльський красивим ударом через себе забив Шусту – 1:3. На жаль, скоротити рахунок у матчі господарі поппри своє натхнення не змогли...