Луцька «Волинь» програла «Карпатам»

«Хрестоносці» звично для себе і для статусу господарів почали першим номером, майже не випускаючи гостей до своїх володінь. «Карпати» причаїлися і тільки двічі серйозно загрожували володінням Кичака у першій половині гри, - інформує прес-служба ФК «Волинь». На початку другої десятихвилинки Кожанову вдалося уникнути положення поза грою і вийти на побачення з Кичаком, проте удар львів`янина, якому заважав Воронін, парирував наш голкіпер. У лучан дуже старався Бікфалві, який хотів реабілітуватися за незабитий пенальті в Одесі, але удари Еріка йшли в «молоко»… Класний момент створили Маріотто з Гуменюком. Бразилець наздогнав м`яч в штрафній «Карпат» і віддав на лінію карного, де свою гармату розрядив Олег Гуменюк - м`яч просвистів повз дальню стійку… «Волинь» набирала ходу, тому тим неочікуванішим був пропущений лучанами гол. Спочатку арбітри у другому поспіль матчі припустилися результативної помилки на користь суперника «Волині». Голодюк вирубив у своїй штрафній Федорчука, але Іванов промовчав. І майже відразу «карпатівці» забили. Після навісу з правого флангу лучани необережно зіграли в захисті і Кожанов без супроводу розстріляв головою ворота Волині з лінії воротарського майданчика - 0:1 Початок другого тайму відбувся за подібного до старту матчу сценарієм. «Волинь» контролювала м’яч, тиснула, але …пропустила вдруге. Н 56 хвилині гості подали кутовий і Балажіц ударом головою з дев`яти метрів по центру воріт пробив Артема Кичака – 0:2. Забивши вдруге, гості почали більш спокійніше відбиватися від атак «Волині», хоч Віталій Кварцяний ризикнув і випустив замість Федорчука, який грав опорника, ще одного нападника – Дмитра Козьбана. Щоправда, Ільющенков тільки дивом врятував свою команду після пострілу Жуніча з 8 метрів. Хорват бив сильно і точно і тільки виставлена нога кіпера врятувала «Карпати». «Волинь» не хотіла програвати дербі і засипала «Карпати» ударами із дальної і середньої відстані, кутовими і подачами. На 73 хвилині Матей навісив з лівого флангу на дальню стійку, де Гуменюк ударом головою влучив в поперечку воріт Карпат… Згодом Кварцяний зняв з поля ще одного гравця середньої ланки і лучани зіграли у три форварда – на допомогу Козьбану та Марієтто вийшов Селін. «Волиняни» дуже поспішали і часто у цій гарячці втрачали м’яча у дуже невиправданих ситуаціях і до гольових моментів справа, на жаль, не дійшла… Ще одним ударом по «Волині» стало вилучення на останніх хвилинах Сергія Сімініна – капітан мусив збивати Кополовця, який виривався на побачення із Кичаком.