Як зіграли молодіжні склади «Волині» і «Карпат»

Рівна гра завершилася перемогою лучан, яка, втім у першому таймі не була надто прогнозованою. Про це інформує прес-служба ФК «Волинь». Гості добре контролювали м’яча і створили найреальнішу нагоду відкрити рахунок. Завійський сильно і точно бив з лінії штрафного, але наш Олександр Ярмощук ліквідував загрозу, відбивши м’яча на кутовий у стрибку. У «Волині» відзначимо небезпечний удар Бохашвілі на стартових хвилинах, кілька пострілів Хомченка наприкінці тайму і декілька зірваних перспективних атак – лучанам не вистачало останнього пасу. З ніг на голову гру змінив гол Андрія Никитюка. На 51 хвилині пройшла подача з правого флангу атаки, удар Рогача Мисак відчайдушно відбив, але Никитюку на добиванні ніхто не завадити не встигав. 1:0 – і Андрій гарно привітав себе із 20-річчям. «Волинь» гарно скористалася цим гандикапом, не дозволивши створити «карпатівцям» бодай шансу скоротити рахунок. Фінальні хвилини пройшли нервово, із численними «гірчичниками», апеляціями, походами кіпера «Карпат» Мисака у штрафну «Волині», невикористаними нагодами кинджальних контратак у господарів. Але рахунок не змінився – 1:0 на користь « хрестоносців» і команда Володимира Фігеля вривається у топ-п`ятірку команд молодіжної першості. «ВОЛИНЬ» U-21: Ярмощук, Подригуля (Воробей, 76), Никитюк, Приндета, Задерецький, Хомченко (Коблюк, 46), Рогач, Мемешев (Бабій, 63), Никитюк (Шаповал, 71), Петров (Булига, 46), Бохашвілі. Запасний – Стрижеус. «КАРПАТИ» U-21: Мисак, Єлсуков, Грось, Штаненко, Лобай (Маркович, 46), Макогон, Михайловський (Страшкевич, 64), Завійський (Яструб, 75), Волошин, Грисьо (Красномовець, 70), Грищенко (Смук, 68). Запасні: Сілецький, Поручинський. Гол: Никитюк, 51. Попередження: Бабій, 78, Никитюк, 83, Рогач, 85 – Грищенко, 27, Грисьо, 35, Грось, 48, Штаненко, 77