На Волині – напружена футзальна гра

Зі стартовим свистком команди взяли шалений темп і підтримували його практично всі 50 хвилин гри. Голкіперам вистачало роботи, адже гравці обох команд за першої нагоди перевіряли їх майстерність. 13 хвилина стала нещасливою для «транспортника» Леоніда Єфремова, котрий «перевірив» свого воротаря Романа Перлова. Фатальний рикошет і рахунок у матчі відкрито. За мінімальної переваги гостей команди пішли на відпочинок. Відновилася гра черговим калейдоскопом атакуючих дій. Через вісім хвилин другої чверті влучний удар Олександра Ліщука подвоїв перевагу «Аперкоту». А через п`ять хвилин більшості присутніх на матчі здавалося, що питання щодо переможця гри вже не на порядку денному. Більшості, але не гравцям синьо-червоній формі. Олександр Неделюк вирішив не відпускати у відрив гонки бомбардирів Вадима Вознюка і окрилив своїх партнерів по команді оптимізмом. Сталося це за 1 хвилину і 46 секунд до сирени. Включився «чистий» час. Остання хвилина поєдинку вмістила в себе багато подій. «Вотранс» зловив кураж (не плутати з горохівським колективом) і пішов у наступ з п`ятим польовим. Олександр Курінов вдало завершив комбінацію - 2:3, і на майданчику стало спекотно. За друге порушення майданчик залишив ковельчанин Роман Кузьміч. «Аперкот» активно захищався, але за секунду до сирени м`яч затріпотів у сітці воріт Дмитра Дувакіна після удару Олександра Неделюка. Завирували трибуни. І завирували емоції. Чотири червоних картки - підсумок нестриманості учасників цікавого та драматичного поєдинку. У наступному турі, що стартує 13-14 грудня (наступний вік-енд кубковий) не зможуть допомогти своїм командам лучанин Олександр Курінов та ковельські виконавці Роман Кузьміч, Іван Данилюк та Сергій Чапко. Хоча остаточний вердикт винесе КДК.