Як зіграли молодіжки «Волині» та «Металіста»

Їх глядачі, серед яких були присутні й представники ультра-сектору «Волині», побачили не відразу. Команди вели жорстку боротьбу (із стандартами та попередженнями від арбітра) на кожному клаптику поля. Перша небезпека воротам Денчука прийшла від Рогача – активний під час всього поєдинку Іван підступно пробивав у ближній кут, але кіпер зреагував. У відповідь гості провели стрімку флангову контратаку і тільки в останній момент Парцванія перервав простріл на нападника «Металіста», готового пробити у порожні ворота… Перша реальна нагода забити зявилася у гостей на 24 хвилині. Степан Пшибила мусив зносити Давидова, який вирвався віч-на-віч. Пенальті та жовта для нашого кіпера… Сам постраждалий викликався пробивати. Цілив у нижній кут, але м’яч облизав праву стійку воріт Пшибили. Відзначимо, що у матчі повернувся на поле після травми Сергій Воронін. Він зіграв в опорній зоні й був замінений наприкінці першого тайму. Слід ще набирати ігрові кондиції Сергію… Команди дуже багато помилялися у простих ситуаціях, відсоток браку зашкалював. Відтак питання забитих голів відтермінувалося на другий тайм. У дебюті другої половини гри виводити «Металіст» вперед мусив Чередніченко – він пробивав з чотирьох метрів після флангового прострілу, але влучив у нашого кіпера! «Волинь» відповіла дуже небезпечним ударом головою від Петрова – м’яч пройшов трохи вище поперечини. Суперники борсалися в центрі поля, билися на холодному газоні, але до реальних небезпек справа доходила нечасто. Відтак усе вирішив єдиний момент – розіграш стандартного положення. Ткачук виконав штрафний із 25 метрів бездоганно – м’яч полетів у «дев`ятку» воріт й Пшибила зміг тільки ледь-ледь торкнутися – 0:1. «Волинь» організувала десятихвилинний штурм в кінцівці гри. Нємчанінов кинув у прорив Дудіка, той навісив у центр штрафної, звідки Рогач у боротьбі із захисником пробив у руки Денчуку. Лучани встигли подати кілька штрафних та кутових, але марно – в заключному поєдинку року дубль поступився 0:1. «Волинь»: Пшибила, Парцванія (Булига, 46), Никитюк Р., Сваток, Нємчанінов, Задерецький (Деда, 79), Рогач, Воронін (Воробей Р., 37), Никитюк А., (Дудік, 53), Зінкевич, Петров (Бабій, 88). «Металіст»: Денчук, Кушніренко, Ковтун, Антонов, Осман, Костюк (Козинець, 62), Ткачук (Копина, 87), Аверьянов (Ралюченко, 71), Чередніченко (Барілко, 78), Радченко, Давидов (Синиця, 46). Попередження: Пшибила 24, Задерецький 44, Петров 74 - Аверьянов 67. Гол: Ткачук, 82. На 25-й хвилині Давидов («Металіст») не реалізував пенальті (повз ворота).