У “Луцьктепло” хочуть повернути колишнього начальника, який допрацювався до криміналу
Нагадаємо, що суперечності трудового колективу та керівництва ДКП «Луцьктепло» тривають вже достатньо довго. «На-гора» протистояння вийшло навесні 2014-го, і винесла його на люди звільнена у лютому фахівець з питань зайнятості Неоніла Слюсар, яка ще й була головою первинної профспілкової організації підприємства. Тоді юрист підприємства В’ячеслав Наумчук розповів, що посаду створило попереднє керівництво спеціально під цю жінку і її не була включена в обґрунтування тарифу, оскільки не має змісту і функцій, необхідних для функціонування підприємства. Ба навіть більше – функції фахівця з питань зайнятості дублюються посадовими обов’язками співробітників відділу кадрів, - повідомляє Волинський інформаційний портал.
;
Протистояння дійшли до суду. Феміда незаконності у діях директора КП Олександра Киричука не побачила. Однак Неоніла Слюсар із цим не погодилася.
;
З того часу перипетії на ДКП «Луцьктепло» неодноразово були у стрічках новин місцевих видань. У конфлікт втрутився навіть «Правий сектор».
;
Врешті-решт в останній місяць 2014-го суперечності досягли критичної межі. Луцький міський голова Микола Романюк під час сесії Луцької міської ради пообіцяв поспілкуватися з працівниками ДКП «Луцьктепло». І, щоб вирішити конфлікт на підприємстві, 25 грудня мер прийшов на збори колективу ДКП.
;
Кількагодинна розмова між мером та працівниками «Луцьктепла» нібито завершилася компромісним рішенням. Директора підприємства Олександра Киричука буде звільнено, – пообіцяв Микола Романюк.;
;
Однак, як розповіли виданню працівники «Луцьктепла», цим остаточну крапку у вирішенні суперечностей поставлено не було. Актив протестувальників, з-поміж яких і згадана Неоніла Слюсар, зараз працюють над збором підписів під зверненням до влади Луцька з вимогою повернути на посаду колишнього керівника підприємства Рустама Дячука.
;
Оскільки трудова діяльність на згаданій посаді пана Дячука «потягнула» на кримінал у квітні 2011 року, така вимога виглядає принаймні дивною. Нагадаємо, що прокуратура Луцька порушила кримінальну справу за фактом порушень на ДКП «Луцьктепло».
;
До речі, 2011-го Рустама Дячука зі своїх лав виключили й тимошенківці, під прапорами яких той потрапив до депутатського корпусу міськради. Як йшлося у рішенні, через порушення положення про фракцію.
;
У лютому 2013-му прокуратура вимагала від суду визнати депутата Луцької міськради Рустама Дячука винним у розтраті комунальних грошей в особливо великих розмірах і призначити йому покарання у вигляді шести з половиною років позбавлення волі.