Волиняни перемогли команду ХК “Кременчук”

У першій грі наші полтавчани поступилися — 4:9 (0:3, 2:3, 2:3). Програючи з рахунком 0:5, першу шайбу кременчужан закинув Данило Громов, а невдовзі відзначився Владислав Єльченко (2:5). На початку третього періоду Єльченко з передачі Громова закинув третю шайбу (3:6). Третя шайба Владислава Єльченка виявилася останньою у цьому матчі (4:9), - пише Полтавщина спорт. Другий матч ХК «Кременчук» програв — 2:5 (1:2, 0:2, 1:1). Гості пропустили першими. У середині першого періоду кременчужанин Гліб Варава зрівняв рахунок — 1:1. Після другого періоду наші земляки програвали — 1:4. На початку третього періоду Семен Стеценко з передачі Юрія Даниленка закинув другу шайбу у ворота «Спарти» (2:4). Але через дві хвилини хокеїсти Луцька провели у ворота кременчужан 5-у шайбу. Вигравши всі 4 матчі у кременчужан (у першому колі юнацького чемпіонату країни ХК «Кременчук» також програв два матчі «Спарті» на своєму майданчику — 4:6 і 3:4), «Спарта» достроково фінішувала на 4-му місці у цьому юнацькому дивізіоні (20 очок), а ХК «Кременчук» — на 5-му місці (10 очок). ХК «Кременчук»: Назар Бараненко, Денис Шубін, Ростислав Лобода, Гліб Варава, Тарас Карнаух, Юрій Даниленко, Олексій Вольф, Дмитро Боровський, Арсеній Сластін, Сергій Несвітайло (К), Данило Громов, Євген Убийвовк, Владислав Сторожук, Максим Шевченко, Іван Старостін, Денис Смольський, Єгор Глухов, Владислав Єльченко, Семен Стеценко. Тренер — Олексій Короткий. В останньому, 10-му турі першості ХК «Кременчук», згідно з календарем змагань, має зіграти два матчі (28 і 29 березня) в Калуші з явним аутсайдером турніру — «Білими ведмедями», які наразі не набрали жодного очка.