Лучани вибороли бронзу на міжнародному турнірі з дзюдо

Цьогоріч позмагатись прибуло 534 дзюдоїста з Польщі, Білорусі, Литви, Латвії. Україну на змаганнях представляли лише вихованці волинського дзюдо, - пише ІА Волинські новини. У віковій групі до 18 років у ваговій категорії 50 кілограмів «бронзу» виборов вихованець луцького «Колоса» Роман Дибцин. У півфіналі лучанин програв Олексію Капишу з Мінська (Білорусь). У цьому ж віці, але у вазі 55 кілограмів, також третє місце п’єдисталу посів одноклубник Романа – Станіслав Грицуняк. Станіслав програв півфінальну сутичку Едуарду Шоці з Гродно (Білорусь). «Я вдруге на цьому турнірі. Минулого року я зайняв друге місце, та цього року турнір був набагато сильніший. Я програв лише одну сутичку з чемпіоном Білорусі. Та я відчуваю, що в майбутньому зможу його перемогти, - розповідає Станіслав. - Для цього потрібно більше тренуватись: підвищувати фізичну підготовку та працювати на швидкість». Зірковим гостем турніру став легенда польського дзюдо Адам Адамчик, чемпіон Європи 1977 року, бронзовий призер на Чемпіонаті світу 1975 року та дворазовий учасник Олімпійських ігор (Олімпіада-1972 в Мюнхені та Олімпіада-19726 в Монреалі). В загальнокомандному рейтингу переміг клуб «Лемур» (Варшава), другою стала СДЮШОР з єдиноборств з міста Гродно. Третє місце в командному заліку посіли господарі – Білостоцький технічний університет.