Луцькі баскетболіси програли “портовикам”

БК «Хімік-2» - «Волиньбаскет» - 90:83 (16:15, 31:25, 19:20, 24:23) Хоча кожен з суперників був близький до перемоги. Зміна лідера у матчі була зафіксована 21 раз і 5 разів рахунок ставав нічийний! Першими у відрив пішли «портовики». Перед великою перервою господарі заробили фору у 7 очок – 47:40, - пише ІА; Волинські новини. Третя чверть пройшла теж на високих швидкостях. Обидві команди вибудовували грамотну гру від захисту. Та за рівної гри господарі не розгубили своєї переваги у рахунку – 66:60. У лучан в нападі найактивнійший був Павло Хайло, який і став найрезультативнішим снайпером гри (25 очок). Волиняни зуміли наздогнати суперника. Артем Шевченко скоротив розрив у рахунку до одного очка - 67:66. Після чого почалися «гойдалки», які тривали до останьої хвилини гри. А за останні 40 секунд гри господарі вирватися вперед на шість пунктів - 87:81. Головний тренер «Волиньбаскета» Дмитро Чайковський спробував внести корективи, взявши тайм-аут. Але гру до свого активу записали господарі - 90:83.