«Волинь» поступилася «Зорі»

Справедливості заради скажемо, що занадто вже високою була ціна перемоги у матчі, а команди досконально вивчили одна одну. 13 хвилина могла стати фатальною для господарів – після подачі кутового футболісти «Зорі» чотири рази поспіль пробивали по воротам Шуста, але Богдан або щоразу відбивав, підводився і кидався під новий удар, а після останнього йому на допомогу прийшла стійка воріт… У "Волині" відповів Матей – він пробивав з 15 метрів, але влучив у спину Пилявському, наступний удар Еріка заблокували захисники, а удар Парцванії пройшовся повз ворота. У середині тайму обидві команди розбігалися і щастя усміхнулося «Волині». Кобахідзе подав, Вернидуб відбив на ногу Шарпару, Славко пробив і м`яч після незначного рикошету від Пилявського влетів у ворота - 1:0! Це перший гол Шарпара після повернення до Луцька. Лучани понеслися вперед і були зобов`язані забити вдруге – Бабенко вивів у прорив Кобахідзе, але Сандро з 9 метрів влучив у сітку із зовнішнього боку… Початок другого тайму був карколомним для «Волині»: на 50 і 51 хвилинах команда двічі пропустила після незбагненних помилок у захисті. Спочатку провалився лівий фланг захисту, а потім правий, з яких пішли простріли в центр штрафного, які завершили Хомченовський та Будківський - 1:2. Лучани недовго приходили до тями після бліцкрігу у виконанні «Зорі». Матей вистрелив з-за меж штрафного, Сантіні парирував, а Ерік з 7 метрів поцілив у стійку! Віталій Кварцяний вніс корективи у гру двома замінами – Хомченко вийшов замість Бабатунде, а Польовий – замість Нємчанінова. Відразу гостроти в атаку заміни не додали, більше того у середині тайм «волиняни» були змушені оборонятися. З-поміж їхніх моментів виділимо той, коли Хомченко на 73 хвилині заробив штрафний. Його виконав Бікфалві, але Сантіні дав раду стандарту. Останню десятихвилинку гри «Волинь» намагалася штурмувати, покликаний був це робити і Дмитро Козьбан, якого Кварцяний кинув рятувати бодай один заліковий бал. На 88-й хвилині господарі дістали один з останніх шансів - Хомченко заробив штрафний, його виконав Ерік, але влучив у стінку, а з добиванням впорався Сантіні... В результаті поразка 1:2 і лучани продовжили свою печальну серію – вдома «хрестоносці» не можуть обіграти «Зорю» вже 17 років…