Як юніори «Волині» зіграли з «Зорею»

Вправніше це вийшло у господарів. Сергій Воронін ;за 18 хвилин зробив дубль у матчі. Спочатку він класно поцілив у нижній дальній кут ударом з лінії штрафного, а потім забив прямим ударом зі штрафного, заробленого Редваном Мемешевим. Кут обстрілу для Сергія був гострим, але м`яч влетів у дальній кут після рикошету зі стійкою. У проміжку між цими голами Вороніна гості також встигли забити – Васильченка забули самого на лівому фланзі атаки й той шансів Марчуку не залишив. Відчувався настрій гравців основного складу, який вийшли на матч за U-21, Задерецький і Воронін «затероризували» фланги, Мемешев заробляв на собі штрафні, Козьбан боровся попереду. Ініціатива господарів відчувалася й питання третього голу були лише питанням часу. Наприкінці тайму Булига із Задерецьким вкотре переграли візаві на правому фланзі, пройшов пас на Стрижеуса й Андрій з 10 метрів ударив в протихід Левченку – 3:1. У першому таймі варто згадати сейв Марчука, який відбив удар того ж Васильченка з кількох метрів. Друга половина гри розпочалася із замін у складах обох команд та …голу «Зорі». Квашук втік лівим флангом й сильно та точно вдарив у дальній кут воріт Марчука – 3:2. Це був, напевне, останній стовідсотковий шанс гостей у грі, адже «Волинь» продовжувала домінувати і тільки незібраність Зінкевича та Петрова, які не завершили хороші простріли та подачі Мемешева, Задерецького і Вороніна, не збільшила перевагу «Волині». Волинь U-21: Марчук – Булига, Воробей, Годований, Шаповал (Зінкевич, 46) – Чепелюк (Тетеренко, 77), Стрижеус – Задерецький (Дудік, 79), Воронін, Мемешев – Козьбан (Петров, 46). Зоря U-21: Левченко – Калінін, Бородай, Шершень, Васильченко, Шапочка, Тертишний, Луканов (Солдатенко, 46), Квашук, Белоусов (Стеценко, 60), Скворцов. Голи: Воронін (5, 18), Стрижеус (43) - Васильченко (8), Квашук (52)