Фінішував ІV-й відкритий Чемпіонат міста Луцька з волейболу

Першими на майданчик вийшли команди Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та наймолодші учасники цьогорічної першості, спортсмени Луцької КДЮСШ № 1, які у другій підгрупі, виборювали місця з п’ятого по сьоме. Гра вийшла цікавою і видовищною. Проте вік і досвід взяли гору і в підсумку перемога студентів 3:0 (25:11, 25:20, 25:19). Оскільки команда «Рівненська АЕС» (м. Кузнецовськ) не прибула на тур, то їй зараховано поразки і в підсумку вона сьома. П’яту сходинку турнірної таблиці посіла команда луцьких студентів, а на шостому місці – школярі з команди луцької КДЮСШ № 1. У першому півфінальному поєдинку у групі найсильніших, які на попередньому етапі зайняли місця в першій четвірці, і які продовжували боротьбу за медалі, зустрічалися лідер першості луцький «Олюртранс» і команда «Енергія» з м. Млинів, Рівненської області, яка була четвертою. Гра була напруженою і комбінаційною. Незважаючи на різницю у класі та підборі гравців, млинівці з перших хвилин довели, що вони не будуть хлопчаками для биття. Перша партія закінчилася перемогою лучан 25:17. У другій олюртрансівці заспокоїлися і почали допускатися помилок, що в результаті пішло на користь їх суперникам. Молода команда рівненських волейболістів раз по раз виходить вперед у рахунку і в підсумку перемагає в другій партії з рахунком 26:24. Рахунок у грі стає нічийним. Зробивши висновок з програної партії, і внісши певні корективи у тактику подальшої гри, олюртрансівці за рахунок досвіду і тактичних командних дій, у двох наступних партіях не дали шансів на перемогу своїм суперникам і перемогли в двох останніх партіях (25:17, 25:21). В підсумку гри 3:1 на їх користь і вони у фіналі. У другому півфінальному матчі між командами СКФ Україна (Луцьк) і “Борідка” (Ковель), які закінчили перший етап відповідно другими і третіми, для виявлення переможця знадобилося аж п’ять партій. Цей поєдинок став справжньою окрасою цього дня і приніс масу позитивних емоцій глядачам, яких прийшло чимало у цей святковий день, щоб переглянути матчі відкритого чемпіонату міста. Кожна партія нагадувала гойдалки, в яких кожна команда під час партій виходила вперед і наздоганяла суперника. Перша і друга партія за лучанами (25:21, 25:18). На третю партію ветерани підшипникового вийшли втомленими, чим в подальшому скористалися ковельчани і нарощуючи темп гри і не допустивши стільки помилок, як їх суперники у двох наступних партіях святкують перемогу (26:24, 25:20). Отже, долю поєдинку мала вирішити заключна п’ята партія. Виснажена двома перемогами в попередніх партіях, команда з міста залізничників не змогла гідно протистояти досвідченим луцьким ветеранам у заключній партії, в результаті чого поразка з рахунком 12:15. У підсумку перемога лучан з рахунком 3:2 і вони продовжують боротьбу за головні нагороди. Матч за третє місце, між командами «Борідка» (м.Ковель) і ВК «Енергія» (м.Млинів) став повтором другого півфіналу. Кожна команда прагнула реабілітуватися перед своїми вболівальниками за поразки у попередніх іграх. Тому з перших хвилин, команди не стали вести розвідку боєм, а прагнули вести боротьбу за кожне очко, за кожну партію. Перші дві партії за млинівськими волейболістами (25:18, 25:21). Як і в попередній грі, ковельчани у двох наступних партіях, почали грати активніше, не допускаючи помилок у захисті і у запеклій боротьбі двічі перемагають млинівців з рахунком 25:20 і 25:22. Заключна п’ята партія вирішила долю третього місця і бронзових медалей. Волейбольний клуб «Енергія» проявив характер і волю до перемоги, вигравши заключну партію з рахунком 15:9 і гру в цілому з рахунком 3:2. А у грі за перше місце, на майданчику вели боротьбу давні знайомі і одвічні суперники – луцькі команди «Олюртранс» і СКФ Україна. Гра теж була цікавою і принесла чимало хвилювань уболівальникам обох команд та глядачам, серед яких протягом усіх змагань палко вболівав за свою команду генеральний директор акціонерного товариства «СКФ Україна» (публічне) Володимир Цибульський. У першій партії фінальної гри перемогли олюртрансівці 25:22. В другій – СКФівці 25:20. Третя і четверта знову за олюртрансівцями 25:18 і 25:20 відповідно і загальна перемога в цьогорічному чемпіонаті міста. СКФівці - на другій сходинці з срібними нагородами. На урочистому закритті ІV-го відкритого Чемпіонату міста Луцька серед аматорських команд сезону 2014-2015 років до фіналістів з словами вітань і побажань успіхів в подальшому розвитку чоловічого волейболу у нашому місті звернулися голова федерації волейболу Волині Святослав Кравчук, заступник начальника управління молоді та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин і голова комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець. Вони нагородили команди-призери дипломами, кубками, медалями та грошовими призами від організаторів змагань та спонсорів. Також дипломами та призами, за підсумками фінальних ігор, були відзначені кращі гравці по амплуа. «Кращим пасуючим» став гравець команди «Борідка» (Ковель) – Євген Приступчук. Олега Покотило з команди «Енергія» (Млинів) оргкомітет визнав «кращим гравцем». Руслан Панків з команди СКФ Україна (Луцьк) - «кращий нападник», а Володимир Лисобей («Олюртранс» Луцьк) – «кращий блокуючий». По закінченні нагородження всі учасники, гості, члени оргкомітету та судді зробили спільне фото на згадку.