“Волинь” – “Металург” – 1:1

У «Волині» в основі на Славутич Арені вийшов ротаційний склад, дещо відмінний від матчу із Зорею. На флангах захисту з перших хвилин зіграли Гуменюк та Польовий, в центрі захисту пару Жунічу склав Новак, у півзахисті з Шарпаром вийшов Політило. Дискваліфікованого Матея в атакувальній ланці замінив Хомченко, який (увага!) відіграв напередодні 65 хвилин у матчі U-21. Гості від початку означили, хто буде господарем на полі у Запоріжжі. Вже на 2 хвилині міг забивати Бікфалві. Хомченко подав з правого флангу у воротарський, звідки пробивав Ерік. Старцев відбив у ближню стійку власних воріт… Повна перевага гостей була у першому таймі. Команда багато перехоплювала, швидко переходила в атаку, била по воротам з різних позицій. Єдиний негатив – парад жовтих карток, які побачили перед собою Гуменюк, Політило та Парцванія. Олега Гуменюка після фолу довелося замінювати – він травмувався і на правий фланг захисту вийшов Парцванія. Утім, тиск «Волині» до пори до часу виявлявся тільки в одному стовідсотковому моменті – активний Бабатунде продерся лівим флангом і віддав в центр на Хомченка. Вітя в боротьбі із захисником пробивав у дальній кут, але йому вдався не стільки удар, скільки колупання м’яча і куля пройшла повз ціль. Наснага і старанність гостей була винагороджена: Ерік індивідуально заробив свій одинадцятий гол в чемпіонаті. Бікфалві перехопив неподалік чужої штрафної пас Пашаєва, увірвався в карний і був збитий Лисицьким. Жовта – капітану «Металурга» і пенальті – румуну. Колишній партнер Еріка Максим Старцев напрямок польоту мяча вгадав, але той на щастя для «Волині» летів швидко і проковзнув під кіпером – 0:1. Це був, до слова, ювілейний двадцятий гол Бікфалві у чемпіонатах України. Кінець тайму вийшов так само за Волинню – запам’яталися кілька згаяних нагод для контратак та удар Кобахідзе, якому дав раду Старцев. Другий тайм розпочався так само під акомпанемент тиску гостей. Особливо запам`ятався удар Бабатунде, хоча Майклу варто було відпасувати в центр на вільного Хомченка. Посилити атаку був покликаний й вихід Мемешева замість 94-го номеру «Волині». «Металург» опонував слабко і лучани були зобовязані забивати вдруге, але не все вдавалося у завершальній стадії атаки. Особливо шкодувати мусить Бікфалві, який розстрілював володіння Старцева на 67 хвилині – м`яч пройшов у лічених сантиметрах від дальної стійки воріт МЗ. А Євген Новак міг би бути точнішим на виграному після кутового відскоці. Його удар із 10 метрів пішов надто високо… Тим тривожнішою була порція корвалолу для вболівальників «Волині» після неочікуваного пострілу Нестерова у стійку (з рикошетом від Новака). За валокардином довелося тягнутися на 83 хвилині, коли Льопа зірвав лівий фланг атаки Металурга, продерся крізь трьох візаві, віддав Платону і той з 22 метрів дуже точно та сильно пробив з-під захисників у кут воріт Шуста. Богдан як міг тягнувся за кулею, але – 1:1. Останні хвилини матчу могли принести гостям три очки, які ті цілком заслужили грою. Особливо запам`яталися незавершений Мемешевим простріл і заблокований захистом удар Бабенка.; Але - всього лиш нічия у Запоріжжі. Металург З (Запоріжжя): Старцев - Лисицький (к), Пашаєв, Рудика, Платон, Гвілія (Татарков, 70), ;Каплієнко (Нестеров, 77), Кузнецов, Баліч, Льопа, Юсов (Жураховський, 46). НЗ: Шеремета, Кулинич, Курілов, Ігнатенко. Волинь (Луцьк): Шуст – Гуменюк (Парцванія, 24), Жуніч, Новак, Польовий - Політило (Бабенко 90+2), Шарпар – Хомченко (Мемешев, 53), ;Бабатунде, Кобахідзе - Бікфалві (к). НЗ: Кичак, Воронін, Козьбан, Мемешев. Голи: Бікфалві (39 – з пен.) Попередження: ;Гуменюк (23), Політило (32), Парцванія (36), Лисицький (39), Бабенко (90+6).