Матч «Волинь» – «Динамо»: напередодні

Команда Сергія Реброва приїде до Луцька після змарнованої на останніх секундах перемоги у чвертьфіналі Ліги Європи проти «Фіорентини». Вочевидь тренери киян підуть на певні кадрові ротації. Але глибина складу «Динамо» дозволяє дихати Реброву і Ко на повні груди. Один із принципових моментів матчу – очна дуель кращих бомбардирів ;чемпіонату Еріка Бікфалві та Андрія Ярмоленка, у яких по 11 влучних ударів. Ярмоленко наразі кращий бомбардир у матчах «Волині» і «Динамо». Цікаво, що тренер киян Сергій Ребров свого часу забив лучанам 4 голи. У якості головного тренера Ребров вперше зіграє проти Кварцяного у Луцьку, під час останнього поєдинку у листопаді 2013 року Сергій Станіславович був помічником Блохіна.; Історія стосунків. Статистика матчів «Волині» із «Динамо» не оптимістична для лучан. У чемпіонатах України суперники зустрічалися 27 разів. 22 перемоги за киянами, чотири рази фіксувалася нічия й тільки одного разу, 8 травня 2003 року, перемогла «Волинь». Різниця голів – 71-19 на користь «Динамо». Матчі останніх сезонів ознаменувалися для «Волині» поразками із крупним рахунком 1:4. Так було у листопаді 2013 року у Луцьку та у вересні 2014 року. У решті матчів «Волинь» «кусалася» і «дряпалася» за очки. Навесні 2012 року у Луцьку тільки гол Шевченка на останній компенсованій до першого тайму хвилині приніс перемогу «Динамо» - 1:0. 14 липня 2013-го в стартовому матчі фіксувалася нічия 1:1 на НСК «Олімпійський». Світлі спогади з останніх зустрічей киян та лучан – красиві за виконанням голи у виконанні «хрестоносців» - Лопеса, Кінаша, Нємчанінова та Жуніча. Перше коло. 22.09.2014 Динамо - Волинь – 4:1. Динамо: Рибка - Сілва, Драгович, Ленс, Ярмоленко (Калитвинцев, 77), Сидорчук, Рибалка, Кравець (Теодорчик, 65), Віда, Макаренко, Беланда (Буяльський, 77). Волинь: Неділько - Сімінін, Жунич, Приндета, Немчанінов (Воронін, 76), Бабенко, Бікфалві, Матей, ;Мемешев (Козьбан, 83), Шабанов (Бабатунде, 46), Кобахідзе. Голи: 1:0 - Ярмоленко (18), 2:0 - Ленс (35), 3:0 - Ярмоленко (61), 3:1 – Жуніч (73), 4:1 - Калитвинцев (85). Попередження: Бікфалві Свої-чужі. У складі «Волині» є велика група футболістів, які пройшли дитячу школу «Динамо» або виступали за різні вікові команди столичного гранду: Артем Кичак, Темур Парцванія, Сергій Воронін, Дмитро Нємчанінов, Артем Шабанов, Володимир Польовий, Євген Новак. За «Динамо» виступає екс-«хрестоносець» Євген Хачериді. Вверх-вниз. ;«Волинь» набрала тільки одний заліковий бал в останніх двох матчах, хоча мала всі шанси бути із 6 очками. У Луцьку була поразка від «Зорі» 1:2, у Запоріжжі – упущена на останніх хвилинах перемога із «Металургом» 1:1. «Динамівцям» також перейшла дорогу «Зоря» - нічия 2:2 у минулому турі в Києві. А в 18-му турі кияни на класі розібралися із «Чорноморцем» 2:0. Бомбардири. Волинь – Бікфалві – 11 (3), Динамо – Ярмоленко 11 (2). Дискваліфіковані. Відсутні. Арбітр: Віктор Швецов (Одеса). Трансляція: «2+2», коментатор – Дмитро Поворознюк. «Молодіжки»: Команди U-21 зіграють у суботу 18 квітня о 12.00 на стадіоні "Підшипник". Квитки: до дня матчу продаються на стадіоні «Авангард» та касі, що виходить на проспект Грушевського.