Юніори «Волині» поступилися киянам

Відкрили рахунок у дебюті гри господарі. Шаповал виніс м’яч в атаку, першим був на ньому Петров, який вийшовши сам на сам був самим втіленням холоднокровності, обігравши і захисника, і воротаря, Сергій котнув кулю у порожні ворота – 1:0. За кілька хвилин форвард створив можливість для себе сам, вигравши силову боротьбу у Азацького, але сил на хороший завершальний удар виявилося в Сергія недостатньо. Довгий час тривала позиційна боротьба, хоч кияни до кінця першої половини гри почали дедалі частіше «пострілювати» по воротам Пшибили. Степан пропустив після стандарту. Шіш порушив правила на куті штрафного, Калітвінцев пробив у ближній кут, «стінка» розсипалася і м’яч залетів у ворота – 1:1. У першому таймі запам’яталися ще вимушена заміна Вороніна (А.Никитюк), декілька штрафних у виконанні господарів та хороший удар Харатіна із 30 метрів, після якого м’яч пролетів зовсім недалеко від стійки воріт Пшибили. Другий тайм гості почали без «зіркових» Гармаша та Чумака, але заграли набагато агресивніше. Моменти в них посипалися як з рога достатку. Мали нагоди забити Щебетун, Шепелєв і Харатін. Але вдруге «динамівці» відзначилися знову після стандартного положення. Цього разу – після пенальті. М’яч влучив у руку Роману Воробею і Харатін з позначки був точним – 1:2. До завершального штурму воріт гостей справа в заключні хвилини матчу не дійшла, адже кияни дуже грамотно оборонялися. «Волинь» заробила декілька стандартів, але вигоду з них не отримала.