«Волинь» – «Металург» Д: 1:1

Початок матчу обіцяв бути дуже перспективним для «Волині». Адже господарі просто таки в`язи скрутили опонентам – донеччани не знали куди бігти. Господарі встигали навіть «стіночки» у чужій штрафній розігрувати, але атакувальний квартет «хрестоносців» не забив. Так само «промазав» й Артем Шабанов, який головою замикав подачу. І гра плавно заспокоїлася… Аж до кінцівки першого тайму команди борсалися в центрі поля, не надто збурюючи швидкості. До справжнього футболу справа дійшла в останні хвилини першої сорокап`ятихвилинки. Поступаленко переграв у штрафный захист лучан (Шарпар чомусь мусив опонувати під час подачі кутового відразу двом «металургам») і головою скинув круглого у дальній кут воріт Шуста – 0:1. Лучани розіграли з центру поля і провели зразкову атаку. Кобахідзе віддав Бабатунде, той пробив, м`яч зрикошетив від захисника знову до Коби, той прострілив на Еріка й Бікфалві забив 17 гол в чемпіонаті – 1:1. У старті другого тайму гості знову могли забити зі стандарту. Як і у випадку із Поступаленком, Овсипяну дали безперешкодно побити головою із семи метрів, але м`яч пішов трохи вище цілі. Майже відразу «Волинь» дістала свій шанс забити – Шарпар заробив небезпечний штрафний. Пробивав, звісно, Ерік, але вдарив вище. А от Редвану Мемешеву на 58 хвилині партнери «виписали» багато ласкавих слів. Він не віддав гольовий пас на Еріка, готового, як і в першому випадку забити вже у пусті ворота. Ред Бандуру не пробив і через хвилину сів на лаву запасних. «Волинь» грала на Еріка, допомагаючи йому своєму бомбардиру. Лучани інколи дуже поспішали, а це креативу в атаці не сприяло. До того ж «Металург» тримав у тонусі наш захист. Відтак тренери вирішили посилити атаку, змінивши Шарпара на Козьбана. Допомагати нападу пішли й центральні захисники – Шабанов підключився й після виграного підбирання пробивав з 18 метрів – трохи вище воріт.; Гості грамотно захищалися й до фінального свистка "Волинь" спромоглася створити дві реальні небезпеки. Бікфалві на 90 хвилині взяв гру на себе, наблизився до штрафного й сильно пробив над поперечиною. А на останній компенсованій хвилині Політило не влучив у ворота із небезпечного штрафного.; ВОЛИНЬ – МЕТАЛУРГ Д 1:1 Арбітри матчу: Віталій Романов (Дніпропетровськ) – Андрій Мотика (Тернопіль), Віктор Кравченко (Львів). Голи: Бікфалві (42) – Поступаленко (41). Попереджені: Жуніч (12), Шабанов (48), Гуменюк (73) - Поступаленко (45), Путівцев (50), Мишенко (88), Кошман (90+3). Волинь (Луцьк): Шуст, Гуменюк, Жуніч, Шабанов, Польовий, Політило, Шарпар (Козьбан, 74), Мемешев (Шіш, 59, Новак, 88), Бікфалві (к), Кобахідзе, Бабатунде. Металург (Донецьк): Бандура (к), Васілеос, Баранівський, Путівцев, Насонов, Овсепян, Нойок, Поступаленко (Мисик, 66), Козак (Голайдо, 55), Габріель (Кошман, 83), Мишенко.