У Луцьку – арт-хакатон на тему зміни, розвитку та трансформації міського простору
Що це?
Лекції та дискусії про виклики культурного міського ландшафту та командна робота над генерацією ідей та розробкою прототипів проектів для міського простору Луцька.
Навіщо:
З розвитком інформаційних технологій, місто змінюється та росте. Під час першого арт-хакатону в Луцьку всі разом;
Для кого:
Громадські активісти, влада, соціально відповідальний бізнес, ІТ-спеціалісти, фахівці-експерти та прості лучани.;
А також: гіки, професіонали та ентузіасти мистецтва, технологій, інженерії, ІТ, урбанізму, архітектури, психології, соціології, щоб у середовищі різних досвідів та вмінь попрацювати над прототипуванням спільних проектів.
Що відбуватиметься?;
Лекції та дискусії про виклики культурного міського ландшафту та командна робота над прототипуванням ідей і перспективних рішень для українських міст.
17 та 18 липня 2015 року. Центр Луцька.;
ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ, попередньо зареєструвавшись: https://goo.gl/jBxW9A
Інформація для учасників. Окрім прийти як гість на арт-хакатон, у ньому можна взяти активну участь.;
а) Учасник. Якщо у вас є ідеї чи просто ініціативи внести зміни у міський простір - реєструйтеся на участь у хакатоні. З зареєстрованиїх учасників будуть сформовані команди, які працюватимуть над створенням прототипу своєї ідеї та представлять її на конкурсі.;
б) Команда. Якщо у вас є команда однодумців, візьміть участь у хакатоні! За два дні ви зможете послухати експертів, здобути натхнення, та розробити й презентувати проект для міського простору Луцька. Що це може бути? Абсолютно все, що можна змінити на вулицях міста: від смітників та лавок до створення мобільних додатків чи сайтів, пов’язаних з міським простором.;
в) Доповідач.;
Якщо ви втілювали проект та маєте досвід у втіленні ідей для міського простору - запрошуємо стати доповідачем лайвшопу або ж презентувати діючий проект!;
Чому не варто боятися слова хакатон?
Хакатон - це дуже цікава та корисна форма проведення заходів. Теорія + практика - як в наукових роботах. Спочатку учасники хакатону та всі охочі спілкуються з гостями - людьми, які вже мають реалізовані проекти у міському просторі. А під час другої частини - розробляють проекти для свого міста самі! А це величезний challenge, азарт та шалений досвід.
Що таке міський простір?;
Це все, що ми бачимо, чуємо чи торкаємося, коли виходимо на вулицю. Лавочки та бруківка, насадження та зупинки, стріт-арт на стінах та реклама на будівлях, міьский транспорт, велостоянки та доріжки тощо.