Сьогодні у центрі Луцька гратиме духовий оркестр Публікація видання Волинська правда розміщена 3 липня 2015р. у тематиці Без категорії, Події Захід проводиться за підтримки Міністерства оборони України у рамках соціального проекту «Перемагаємо разом». Початок о 19 годині. Схожі публікації «Рошен» Порошенка хоче незаконно побудувати нову фабрику Лучан запрошують обговорити міський простір на фестивалі «Art territory: місто творців» «…це зрада», – Юлія Мостова Волинянин, поранений на Сході, прагне якнайшвидше повернутися на передову У Києві презентували новий роман Івана Корсака Сьогодні у Луцьку – благодійний футбольний турнір Про видання (автора) Волинська правда Перше волинське незалежне інтернет-видання. Адреса сайту: http://pravda.lutsk.ua Є що сказати? Скасувати відповідь Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені * Ім\'я * Email * Сайт