Молодіжка «Волині» поступилася «Сталі»

Вже на 7 хвилині Андрій Никитюк увірвався під кутом у штрафний майданчик, пробивав під кутом і не зміг реалізувати цей своєрідний футбольний буліт. «Волинь» пропустили наприкінці першого тайму. Гравець «Сталі» пробивав по воротах Артема Кичака, під м’яч відчайдушно кинувся Роман Никитюк й куля після рикошету від нашого захисника влетіла у ворота – 1:0. На старті другого тайму знову гольову нагоду втратив Андрій Никитюк. М’яч після удару відскочив на дальню стійку й хавбек «Волині» з метру під гострим кутом не влучив у ворота… Подвоїли рахунок господарі після неузгодженості захисників і воротаря. Приндета занадто легко віддавав Кичаку й не зауважив, що Цюцюра вискочив у нього з-за спини й реалізував вихід на ворота – 2:0. Яловенко потроїв рахунок наприкінці гри, коли втік від Кулини й з дуже близької відстані зумів пробити нашого кіпера – 3:0. Утім, на гол престижу гості таки награли – Хомченко подав кутовий й Роман Никитюк виправився за прикру недоречність у першому таймі, замкнувши подачу ударом головою – 3:1. Сталь U-21 – Волинь U-21 3:1 м.Новоолександрівка, "Ювілейний" 150 глядачів, +28 Арбітр: Сергій Березка (Київ) Голи: А. Никитюк (41, с.в.), Цюцюра (73), Яловенко (85) – Никитюк Р. (89) Незабитий пенальті: Козак (54). Сталь: Пеньков – Павлюк, Янко, Барановський, Багдасаров, Козак (Хамходера, 90), Євдокимов (к), Матвєєв, Клак (Савін, 85), Цюцюра (Яловенко, 78), Мисик Волинь: Кичак - Романюк, Логінов, Приндета (к), Шаповал (Кулина, 46), Никитюк А., Воробей (Дудік, 79), Никитюк Р., Задерецький, Хомченко, Петров (Деда, 46). Попереджені: Павлюк (87), Євдокімов (55) – Логінов (30), Кулина (53).