Волинські богатирі вибороли срібло на всеукраїнському фестивалі

Три попередні сезони волиняни посідали відповідно 12, 7, 5 місця, а в нинішньому фінішували серед призерів — третіми. На відбірковому етапі, що відбувався в Камені-Каширському, перше місце вибороли господарі, але оскільки вони не змогли виїхати в Чернігів, то таке право було надали срібним призерам — маневиччанам. Спортивну честь Волині на фестивалі захищали богатирі з села Чорниж Віктор Кушнір і Олександр Сидорчук. Представником команди і тренером спортсменів, як і в минулі роки, був начальник камінь-каширського центру «Спорту для всіх» Сергій Панасюк. До програми змагань, в яких брали участь представники 17 областей України, належало шість видів різноманітних вправ. Наші земляки пробились до числа призерів у таких силових видах, як «Каменярі», «Чумаки», «Чобіток», «Козацька засіка», увійшли до вісімки найсильніших у вправах «Колода» і «Козацька вдача». У підсумку волиняни піднялись на третю сходинку п`єдесталу пошани.