Як «волинське» тріо зіграло на чемпіонаті Європи

Приємно, що до перемоги доклалися усі три представники «хрестоносців». Руслан Бабенко зіграв увесь поєдинок, Редван Мемешев вийшов на заміну на 72 хвилині, Віталій Приндета – на 88 хвилині, а Мемешев встиг забити вирішальний, другий гол за українців. Костевич на правому краю віддав коротку передачу на Калитвинцева, той зробив хороший навіс на дальню стійку, де Мемешев переграв захисника у повітрі і подвоїв перевагу молодіжки. «Хрестоносці» долучилися до двох голів збірної, адже кутовий, після якого Рижук забивав перший гол подавав Бабенко. У понеділок 8 вересня українці зіграють у Черкасах останній матч відбору проти Ліхтенштейну. Україна U-21 – Швейцарія U-21 – 2:0 Голи: Рижук (7), Мемешев (77) Попередження: Бабенко, Караваєв, Коваль, Костевич – Феделе, Євтіч, Анга Вилучення: Феделе (73, Ш) Україна: Коваль – Костевич, Караваєв (Мемешев, 72), Рижук, Калітвінцев, Бабенко, Будківський, Насонов, Маліновський (Буяльський, 62), Малишев (Приндета, 82), Неплях Швейцарія: Мвого – Хадергьонай (Родрігес, 46), Аліджі, Анга, Джімсіті, Аджеті, Буфф (Бертоне, 46), Феделе, Фрей, Євтіч, Фройлер (Табаковіч, 81)