Як молодіжка «Волині» зіграла в Боратині

Матч відбувався у Боратині й лучани зіграли двома складами у двох таймах. У першій частині матчу за дубль зіграли троє збірників національної команди U-21, які повернулися після відбіркових матчів ЧЄ-2015. У другому таймі грали юніори Романа Максим`юка. Матч в обох таймах пройшов за територіальної переваги лучан. Найкращі моменти першого тайму мали Артем Дудік, Редван Мемешев та Віктор Хомченко. Єдиний гол забив Мемешев, якого вивели на ворота «Ласки» й Редван майстерно завершив атаку ударом у дальній нижній кут – 1:0. Юніори ж зберегли переможний рахунок. Склад «Волині»: Пшибила – Булига, Приндета, Р. Воробей, Шаповал – Бабенко, Стрижеус – Мемешев, Хомченко, Бабій, Дудік. Жмурко - Кулина, Романюк, Омельчук, Панькевич, Тетеренко, Білецький, Сороченко, Чепелюк, Форсюк (Пітальов), Деда (Льозін). Гол: Мемешев (30).