«Волинь» всуху обіграла запорізький «Металург»

Початок матчу веселим не назвеш – команди розпочали битву за ініціативу й територію так, що кістки тріщали на полі, а медики не встигали вибігати до «поранених». Про це інформує прес-служба ФК «Волинь». Ключові епізоди тайму – це два дуже небезпечні удари-простріли Еріка зі штрафних і зароблений Редваном Мемешевим пенальті. Хавбека збірної U-21 збив Коротенький. До м’яча підійшов Руслан Бабенка, але його удар з «крапки» хитрим не назвати. Боровик навіть не стрибаючи відбив м’яча… Хай там як, але «Волинь» переважала суперника, а для того, щоби ця перевага втілилася у голи Віталій Кварцяний ще в першому таймі замінив інертного Селіна на Сандро Кобахідзе, який останнім часом відновлювався після мікротравми. Наскільки нуднуватим видався перший тайм, настільки ж цікавою була друга половина матчу. Тон задали Ерік із Мемешевим. Бікфалві отримав м’яча на лівому фланзі, втік від опікунів і сильно прострелив на лінію воротарського. У вільну зону влетів Мемешев й дотиком увігнав смугастого у верхній кут воріт Боровика – 1:0. Прикметно, що господарі не зупинилися, а вирішили закріпити результат. Двічі поспіль подавав кутовий Мемешев. Перша спроба завершилася зрячим ударом головою Еріка, але з-під поперечини м’яча на кутовий перевів кіпер «Металурга». Редван ще раз виконав подачу і перший гол за «Волинь» забив Івіца Жуніч. Хорват поцілив у дальній кут – 2:0! «Волинь» домінувала і, як і в першому таймі, заробляла чимало стандартів і вони були надзвичайно небезпечні. Удари Еріка та Бабенка підтвердження тому. Активно діяв на подачах Жуніч. Він ніби віддячив «козакам» за численні фоли проти нього упродовж матчу. Але покарання за грубість прийшло від Матея. Він на 70 хвилині бездоганно виконав штрафний – м’яч від стійки влетів у ворота – 3:0! На 64 хвилині сталася прикметна заміна у матчі: одного з героїв поєдинку Мемешева замінив Майкл Бабатунде. Це перший матч «Баби» за «Волинь» після травми, отриманої на чемпіонаті світу в Бразилії. Саме нігерієць створив ще один гольовий момент. «Баба» на правому фланзі накрутив трьох візаві, класно побачив у штрафній Матея, знайшов його пасом, але румун замісь удару вирішив ще раз обіграти половину захисту «Металургів» і момент було втрачено. Дістав нагоду й Бабатунде. Черговий навіс зі штрафного від Бабенка Майкл завершив ударом головою, але м’яч після зустрічі із рукою Боровика від поперечини пішов на кутовий. Єдину справжню нагоду «металургів» у матчі не використав Юсов. Необачне скидання Сімініна на Неділька запоріжець перервав, але пробив у руки нашому кіперу. Міг бути й четвертий гол лучан у цьому матчі, але арбітр не наважився призначити пенальті за фол проти Маріотто від Лисицького на останній хвилині матчу. У результаті – більш ніж впевнена перемога «Волині», а також заряд впевненості, який отримала команда перед важкими матчами у Києві з «Динамо» (22 вересня) та у Луцьку в рамках Кубку України із «Дніпром» (27 вересня).