Молодіжка «Волині» перемогла «Металург-М» з рахунком 4:0

Активніше розпочали господарі, які змушували «козаків» раз по раз фолити поблизу власного штрафного. Але стандарти «Волині» до пори до часу не вражали. Винятком став хіба хороший удар Бохашвілі, коли м`яч пролетів трохи вище поперечини. З середини тайму «Металург» перйшов до більш активних дій і тільки три блискучі сейви Пшибили врятували «Волинь». В одній з атак Степан відбив два поспіль удари. Господарі відповіли на моменти запоріжців розрізним пасом Хомченка на Маріотто, бразилець бив на техніку, перекидаючи кіпера, але Шеремета таки виручив. Перший тайм команди закінчили з нулями на табло, але відразу на старті другого «Волинь» «прорвало». Активний вподовж всього матчу Козьбан отримав м’яча після розмашистої атаки й з десяти метрів розстріляв ближній кут воріт «Металурга» - 1:0. Гості кинулися відігруватися й декілька разів в гру вступав Пшибила, але психологічно «металургів» зломив супергол Маріотто. Бразилець обікрав візаві в центрі поля, протягнув м’яча метрів десять і з 30 метрів вистрелив у лівий верхній кут! Чудовий гол і Маріотто відкриває лік своїм голам у Луцьку. Лучани грамотно оборонялися, не припускаючись помилок, як у першому таймі і безжально контратакували. Втретє взяття воріт відбулося після того, як Бохашвілі обіграв двох суперників на правому фланзі й віддав на вільного Козьбана. Дмитро другим доторком відправив м’яча у дальній кут – 3:0. Перемога господарів сумнівів вже не викликала й вони зіграла у своє задоволення та для глядачів. Сваток після підбирання відпасував на дальній кут штрафного, звідти пройшов пас на Маріотто й бразилець оформив дубль –4:0. Шкода, що не вдалося забити Бохашвілі – Євген спочатку поцілив у поперечину з 25 метрів (аж луна прокотилася «Підшипником»), а потім не використав вихід сам на сам (виручив кіпер). Впевнена перемога й дубль «Волині» обходить «Металург» у турнірній таблиці.