У Луцьку визначили фіналістів кубка міста з футболу

У першому поєдинку зустрічалися лідер першості міста команда МАРАДО і команда, яка займає наразі третю сходинку – «Магніт». Гра проходила в рівному темпі. Поперемінно команди створювали моменти біля воріт суперників. По ходу поєдинку магнітівці були у ролі доганяючих і вимушені були спасати хід гри. На 13-й хвилині відкрив рахунок марадівець Богдан Турчик, а на 17-й магнітівець Вадим Бернак відновлює паритет. На 20-й хвилині Богдан Турчик виводить МАРАДО вперед. Магнітівці не здаються і Сергій Тачинський зрівнює рахунок. За нічиєї 2:2 команди пішли на перерву. У другому таймі команди діяли обережно і довели гру до серії після матчевих пенальті. Футбольна фортуна в цей день була прихильнішою до марадівців. Свої штрафні удари чітко реалізували Вадим Подригуля, Віталій Тележинський і Богдан Турчик. Удар Сергія Бугайчука парирував воротар магнітівців Віктор Бенес. У магнітівців свій шанс чітко реалізував лише Вадим Бернак. Удари Андрія Поліщука та Ігоря Калюжного відбив воротар марадівців Ігор Манілов. Ще один удар магнітівця Сергія Тачинського прийняла на себе штанга воріт. Отже перемога в серії післяматчевих пенальті з рахунком 3 : 1 дозволила команді МАРАДО продовжити боротьбу у фіналі за почесний трофей. Другий фіналіст визначався у матчі між командами НІКО Ветеран-Лучеськ і 40-й. Гра розпочалася розвідкою команд. Команди почергово пристрілювалися до чужих воріт, створюючи гострі контратаки. Одну з таких атак вдало реалізував ветеранівець Ігор Бичук. Команда з 40-го не хотіла миритися з таким рахунком і посилила напір на ворота ветеранів. Десятихвилинний штурм увінчався успіхом. На 18-й хвилині, один з кращих бомбардирів першості міста, Богдан Гринчук з 40-го, зрівнює рахунок. В подальшому гра заспокоїлася і з таким рахунком команди пішли на перерву. У другому таймі повна перевага ветеранів, яка була реалізована трьома влучними пострілами у виконанні Андрія Чабана (42 хвилина), Василя Кохановського (54) і Андрія Кальчика (58). Ще один раз мав нагоду відзначитися граючий тренер ветеранів Василь Кохановський, який на початку другого тайму (на 39-й хвилині) не реалізував пенальті. Вдало зіграв воротар команди 40-го Олександр Кунаков. Отже перемога НІКО Ветеран-Лучеськ 4 : 1 і у фіналі Кубка міста Луцька сезону 2014, який відбудеться у субботу, 11 жовтня, на стадіоні СНУ імені Лесі Українки, вони боротимуться за перемогу та нагороди у матчі з командою МАРАДО.