Як волиняни виступили на чемпіонаті України з велоспорту

Серед жінок тріумфальним став виступ Олени Цьось, яка перемогла у 4 видах програми. Зокрема, Олена посіла перше місце у гонці на 500 м з місця, спринті, кейріні та командному спринті. Підтримала естафету колеги по команді і Марта Терещук, яка стала першою у жіночій командній гонці переслідування на 4 км. Окрім цього, Марта стала третьою у кейріні та груповій жіночій гонці. За крок до п’єдесталу пошани зупинилася інша наша землячка Дарина Мартинюк, яка посіла 4 місце у командному спринту серед дівчат. Вдало на першості України виступили і чоловіки. Перш за все, необхідно відзначити високі показники Андрія Сача, що став чемпіоном України у спринті, кейріні та командному спринті. У гонці на 1000 м з місця Андрій посів 4 місце. Хороший результат серед юніорів продемонстрував Владислав Наумчук, який переміг у командному спринті та став другим у індивідуальній спринтерській гонці. Паралельно із цими змаганнями відбувався чемпіонат України з велоспорту(крос-кантрі) серед молоді до 23 років в м. Харкові, де учениця ШВСМ Діна Гордіюк виборола 2 місце.