Як зіграла молодіжка «Волині» зі «Скалою»

Ставка на нападників зіграла не відразу, адже половина першого тайму пройшла у просто таки запеклій боротьбі за м`яч і територію. Багато моментів обидві команди не створили, відклавши атакувальні хвилі на другий тайм. Проте без голів не обійшлося. Кілька подач з кутового закінчилися атакою другим темпом у виконанні Форсюка. Артем подав на ближній кут воротарського, Дудік до м’яча не дотягнувся, той відскочив на 11 метрів, де чатував Маріотто. Бразилець в дотик відправив його в кут воріт «Скали» - 1:0. Форсюк мав ще один момент першого тайму, утім воротар встиг заблокувати його удар після прострілу Дудіка на дальню стійку. Другий тайм розпочався із притиснутої до власних воріт «Волині». Юніори «Скали» отримали добрячий заряд бадьорості в перерві, а лучани чомусь знітилися і декілька разів грубо позиційно помилилися в захисті. Один з довгих пасів у вільну зону закінчився проходом Корчемкіна, який відтіснив корпусом захисника і пробив Марчука – м’яч після зустрічі із кулаком нашого кіпера залетів у дальній кут воріт – 1:1. По тому на полі розпочалася справжня чоловіча гра, але вже з численними гольовими нагодами. Тренери до того ж зробили заміни, які пришвидшили гру. Нічийний результат тримався недовго – на 70 хвилині Маріотто доклався до голу Дудіка, протиснувшись крізь захист «Скали», Артему залишалося тільки не схибити з меж штрафного – 2:1. Міг Артем відразу й дубль робити, але його постріл з лінії штрафного з підйому парирував на кутовий Фіяло. Минуло ще 4 хвилини і перевага «Волині» стала ще більшою. Романюк класно подав кутовий, який на дальній стійці замкнув ударом в прихід голкіперу Зінкевич – 3:1. По тому гості не здалися, рвалися вперед, наражаючись на контри господарів, але рахунок більше не змінився. У підсумку – перемога 3:1 і «Волинь» виходить на чисте 2 місце в групі. Наступний матч лучани проведуть 1 жовтня проти «Карпат» на виїзді. «Волинь»:Марчук – Байбула, Прошак (к), Сороченко, Мелінишин – Зінкевич (Білецький, 84), Тетеренко (Кулина, 77) – Форсюк (Ковч, 60), Дудік (Панькевич, 86), Петров (Романюк, 68), Маріотто (Пітальов, 88). «Скала»: Фіяло – Стасишин, Мись (к), Заїменко, Заторський (Михалюк, 76), Товстопят (Воробець, 37), Баранов (Павелко, 85), Маляренко (Заїченко, 78), Квич, Іванченко (Домальчук, 58), Корчемкін (Заїкін, 76). Голи: Маріотто, 22 Дудік, 70, Зінкевич, 74 – Корчемкін, 54.