Як зустріли водія з Донецької області запорізькі даішники Публікація видання Волинська правда розміщена 2 жовтня 2014р. у тематиці Без категорії, Політика Схожі публікації Завтра Луцьк прощатиметься з Артемом Карабаном Завтра перекриють одну з вулиць Луцька Під Луцьком горіло сіносховище Президент України сподівається на мирний план Як зустріли новий навчальний рік волинські семінаристи Губернаторове одкровення: «В нас достатньо сил і засобів» Про видання (автора) Волинська правда Перше волинське незалежне інтернет-видання. Адреса сайту: http://pravda.lutsk.ua Є що сказати? Скасувати відповідь Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені * Ім\'я * Email * Сайт