Як волиняни виступили на Чемпіонаті України з рукопашного бою

Незважаючи на складний час, який переживає наша держава, до участі у турнірі зуміли відрядити свої збірні команди 18 областей України, що у підсумку склало близько 700 учасників. Волинська область була представлена на чемпіонаті 16 спортсменами із трьох провідних клубів рукопашного бою: ;ВОСК «Магістр» (тренери: Грисюк Д.І., Рехнюк В.В.), ВРКРБ «Інсайт» (тренери: Паліївець В.А., ;Веремій І.В., Кулаков О.В.)та ВРФРБ «РУБІЖ» (тренери: Гузов С.М., Заболотний А.В.). Чемпіонат України з рукопашного бою ;цього року відбувався за двома версіями (контактами): легким (дозволена тільки ударна техніка руками та ногами) ;та дозованим (дозволено ;наносити удари руками та ногами, проводити весь арсенал кидкової техніки, виконувати больові та задушливі прийоми). За результатами поєдинків в легкому контакті волинянам вдалося вибороти 6 медалей (4 бронзові, 1 срібну та 1 золоту). Так, бронзові медалі у своїх віко-вагових категоріях вибороли Савіцький Андрій (12-13 років, до 55 кг), Стахурський Валентин (16-17 років, до 85 кг) (ВРФРБ «РУБІЖ»), Ліщинський Тарас (14-15 років, до 55 кг) (ВОСК «Магістр») та Безецний Роман (16-17 років, до 85 кг) (ВРКРБ «Інсайт»); срібну нагороду отримав ;Ліщинський Богдан (14-15 років, до 55 кг) (ВОСК «Магістр»); а золоту медаль у найбільшій по чисельності ваговій категорії ;(30 спортсменів) виборов Ковальчук Михайло (10-11 років, до 40 кг) (ВОСК «Магістр»). ;Крім того, Ковальчук Михайло був визнаний організаторами турніру кращим бійцем вікової категорії 10-11 років та відзначений окремим призом. Цікавим є те, що ;на теренах Волинської області зовсім не культивується легкий контакт рукопашного бою, а має розвиток лише повний та дозований контакт, в яких волиняни мають чималий авторитет в Україні,як технічні, безкомпромісні та вольові бійці. Як наслідок, за результатами поєдинків в дозованому контакті до скарбнички збірної Волинської області ;увійшло ще 11 медалей (2 бронзові, 3 срібні та 6 золотих). Так, бронзовими призерами змагань стали Курілін Сергій (16-17 років, до 55 кг) ;(ВРФРБ «РУБІЖ») та ; Тарасюк Богдан ;(14-15 років, до 55 кг) (ВОСК «Магістр»); срібні нагороди вибороли Гаїнський Антон (16-17 років, до 70 кг) (ВРКРБ «Інсайт»), Стахурський Валентин (16-17 років, до 85 кг) (ВРФРБ «РУБІЖ») ; ;та Ліщинський Богдан (14-15 років, до 55 кг) (ВОСК «Магістр»); а чемпіонами України стали Радюк Вадим (12-13 років, до 45 кг) (ВРФРБ «РУБІЖ»), Піддубний Юрій ;(16-17 років, до 60 кг),Безецний Роман (16-17 років, до 85 кг) (ВРКРБ «Інсайт»), Ковальчук Михайло (10-11 років, до 40 кг), Ліщинський Тарас (14-15 років, до 55 кг) та Пилипчук Назарій (14-15 років, до 65 кг) (ВОСК «Магістр»). На особливу вагу також заслуговує той факт, що у кількох вагових категоріях із чисельністю учасників понад 20 чоловік фіналістами Чемпіонату України стали спортсмени із однієї ;команди. Так, за перше та друге місце у віковій категорії 16-17 років, до 85 кг між собою боролися Стахурський Валентин ;(ВРФРБ «РУБІЖ») ;та Безецний ; ;Роман (ВРКРБ «Інсайт»), а у віковій категорії 14-15 років, до 55 кг одного півфінального та фінального поєдинку взагалі не було, оскільки, попередньо перемігши по чотири сутички, перше, друге та третє місце між собою визначили за жеребом спортсмени взагалі із одного клубу – ВОСК «Магістр»: Ліщинський Тарас (1 місце), ; Ліщинський Богдан (2 місце) та ; ; Тарасюк Богдан (3 місце). ;Окрім того, за рішенням головної суддівської колегії за волю до перемоги був відзначений Піддубний Юрій (ВРКРБ «Інсайт») , а кращим «ударним» бійцем турніру ;був визнаний та нагороджений пам’ятним кубком Пилипчук Назарій (ВОСК «Магістр»). У підсумку збірна Волинської області з урахуванням відсутності у своєму складі дівчат (що значно понизило завойований результат) впевнено посіла загальнокомандне третє місце, пропустивши вперед лише господарів змагань – збірну м.Києва(1 місце) та одну із найчисельніше представлених команд на турнірі – збірну ;Дніпропетровської області (2 місце). За результатом яскравих та високих перемог наших спортсменів стояла їх повсякденна, кропітка праця, а також часом непомітна, але дуже нелегка та самовіддана робота їх тренерів: ;Грисюка Д.І., Рехнюка В.В., Паліївця В.А., ;Веремія І.В., Кулакова О.В., Гузова С.М., Заболотного А.В.