Як юніори «Волині» зіграли у Мукачеві

Вже на 3 хвилині Форсюк заробив пенальті, який й сам взявся його виконувати. Удар – і м’яч летить повз ворота… «Штатного» пенальтиста Дудіка у складі команди Романа Максим`юка не було через травму, - повідомляє прес-служба ФК «Волинь». Грали юніори у ці хвилини настільки якісно, що вболівальники почали навіть гадати – скільки пропустить «Говерла». І вона справді доволі швидко отримала гол у свої ворота. Маріотто пробив у проти хід головою і 0:1. Господарі грали без моментів до середини другого тайму і тільки провина нападу «Волині», що гості не забили бодай ще раз. Натомість на 62 хвилині господарі заробили пенальті, коли м’яч влучив у руку Байбулі. Гей вирок арбітра виконав – 1:1. «Волинь» майже відразу мала нагоду вийти вперед. Маріотто вивели віч-на-віч, його удар заблокували, м’яч відскочив до Романюка, який з «вбивчої» позиції пальнув вище воріт… Через дві хвилини господарі заробили кутовий, Жмурко «махнув» повз м’яча і Тищук ударом головою вивів «Говерлу» вперед – 2:1. «Волинь» понеслася вперед й на 89 хвилині пропустила після контратаки – 3:1. Через тиждень 29 жовтня лучани зіграють на виїзді проти «Скали».