Волинські волейболістки переграли рівненських

Першу партію третього туру Суперліги «Волинь» розпочала потужно – 4:0. Наставник «Регіни» відразу взяв тайм-аут. Рівненчанки скоротили відрив, але на першу технічну першими пішли волиняни – 8:5,;- йдеться на сайті луцьких волейболісток. Лучанки без зусиль дісталися й до другої технічної перерви – 16:8. Саме вони і виграли першу партію – 25:12. На старті другої партії – 3:3. Проте на першу технічну першими дісталися гості – 7:8. Далі команди по черзі набирали пункти аж до рахунку – 13:13. Перед другою технічною ривок вдався лучанкам – 16:13. У кінцівці партії було спекотно, проте господарі дотисли – 25:21. Найбільше зусиль у матчі «Континіум-Волинь-Університет» приклав у третій партії. На старті – 2:2, 4:4, 5:5. На перший технічний повели гості – 5:8. «Заруба» в хорошому сенсі цього слова продовжувалася – 8:8, 9:9, 11:11, 12:12. Проте на другу технічну повели гості – 14:16. Після паузи лучанки зрівняли рахунок – 16:16. І знову гойдалки – 17:17, 18:18, 19:19. Однак більше жаги до перемоги виявилося у волинянок – 25:21.