Лучанка знову перемогла в турнірі з маунтенбайку

Цього разу вихованка заслуженого тренера України Віктора Ковальова і Валентини Матвійчук виборола впевнену перемогу в міжнародній гонці в м. Баку (Азейбаржан), на тестовому турнірі з маунтенбайку, на трасі перших Європейських Олімпійських Ігор, які пройдуть у 2015 році. На старт велоперегонів в Парку гірського велоспорту 18 жовтня вийшли представниці десяти збірних європейських команд. Відрадно те, що наша спортсменка залишила позаду себе своїх основних суперниць, двох титулованих представниць Швейцарії, зокрема Чемпіонку Світу 2014 в елюмінаторі Катрін Штірнеманн і Лінду Індергард, які відповідно в гонці були другою і третьою. По закінченні змагань лучанка зазначила: «Відмінна організація змагань, чудова траса. Незважаючи на сильний вітер, мені вдалося перемогти. Цей успіх стане для мене новим стимулом для подальших перемог. Цікава, швидкісна дистанція. Якщо її удосконалити, то вона буде ідеальною». Одночасно з виступом Яни, луцькі велосипедистки Олена Цьось і Марта Терещук представляли збірну України в заморському департаменті Франції – Гваделупі на європейській першості з велоспорту на треку, яка відбулася 16-19 жовтня . Проте завоювати хоча б одну нагороду в кошик збірної України, нашим спортсменкам на цей раз не вдалося.; В індивідуальній спринтерській гонці Олена Цьось зупинилася на стадії 1/8 фіналу, трішки не дотягнувши до подіуму, і показала четвертий результат, а в гіті на 500-метрів була лише десятою. У командній гонці серед жінок Марта Терещук зайняла десяте місце, а в дисципліні скретч - сімнадцяте місце.