“Дніпро” переміг волинських “хрестоносців” – 4:0

«Волинь» вийшла на гру максимально концентрованою, особливо на надійну гру в захисті – найпроблемнішій ланці за підсумками останнього матчу у Львові проти «Шахтаря» (2:6). Але перший тайм у цьому сенсі не зовсім вдався лучанам. Вже на 12 та 14 хвилинах Лучкевич і Гама відверто вибачили «хрестоносців». Перший не влучив у дев’ятку, пробиваючи з 8 метрів, а другий пошкодував пас на Селезньова, виходячи разом з ним на володіння Літовченка, - інформує прес-служба ФК "Волинь". На 24 хвилині кіпер «Волині» показав себе з найкращого боку – в його активі сейв після удару Селезньова з 12 метрів. В атаки «Волинь» ходила, хоч видно було, що роблять це «хрестоносці» озираючись на тили. Тому в цьому сенсі можемо пригадати тільки напівспроби підопічних Кварцяного. Центральну ланку «Волині» у цьому матчі хтось наврочив, бо на 33 хвилині на рівному місці травмувався Віталій Приндета. Замість нього вийшов Сваток, але лучани не встигли перегрупуватися і зрозуміти що і як грати далі, як пропустили після стандарту. Канкава підправив головою подачу;Ротаня з кутового й дальню стійку замкнув Чеберячко – 1:0. Кінець тайму команди дограли жваво, хоч більше із сумбуром, ніж конструктивом. Утім, заключний небезпечний момент був за «Дніпром» - Селезньов не влучив по воротам із 11 метрів. Другий тайм гості почали активніше, але апогеєм цього став удар дніпрянина Коноплянки у поперечину після контратаки. Утім, Селін мав всі шанси зрівнювати рахунок і забивати вдруге «Дніпру» (після весняного голу в матчі чемпіонату). Сандро залишили одного в штрафній, але бразилець з вигідної позиції пробив у «молоко». У відповідь господарі забили - Стрініч прострелив і Ротань після удару низом з 12-ти метрів сколихнув сітку воріт дезорієнтованого Літовченка – 2:0. «Волинь» не здалася і Матей втікав у дуже перспективну атаку, але перетримав м’яч… Мемешев виводив Селіна на ворота Бойка, але трохи сильно віддав пас і Сандро із незручної позиції подавав – м’яч в руках кіпера господарів. «Дніпро» зіграло по ситуації і забило втретє: Селезньов на дальній стійці ногою замкнув ідеальний навіс від Коноплянки – 3:0. Добив «Волинь» Калініч. На 87 хвилині Мемешев випадково «підправив» розрізний пас на Ніколу й той з кута штрафного поцілив у ближній верхній кут воріт Літовченка – 4:0. Гол престижу мусив забивати Бікфалві, але після кутового головою пробив у поперечину. «Волинь» не змогла вкотре потрапити до чвертьфіналу національного кубку і зосередиться на чемпіонаті України… Дніпро: Бойко — Лучкевич, Чеберячко, Дуглас, Стрініч – Ротань, Канкава – Бруно Гама (Шахов, 66), Зозуля, Коноплянка (Мігунов, 90) – Селезньов (Калініч, 78). Волинь: Літовченко — Гуменюк (Задерецький, 84), Жуніч, Приндета (Сваток, 34), Шабанов — Бабенко, Федорчук — Кобахідзе (Мемешев, 61), Бікфалві, Матей — Селін. Голи: Чеберячко (37), Ротань (57), Селезньов (72), Калінінч (87) Попередження: Лучкевич, 45+2 - Жуніч, 57, Федорчук, 74.