У Луцьку попрощалися із 5 волинянами, життя яких забрав іловайський «котел»
Луцький міський голова Микола Романюк подякував усім лучанам, котрі прийшли на Театральний майдан на громадську панахиду. Він висловив слова співчуття рідним та близьким загиблих. Також Романюк подякував батькам, які виховали таких героїв.
Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик зауважив, що вся волинська громада схилила голови у скорботі. «Дуже тяжко», - сказав волинський губернатор.
Начальник управління УМВС Петро Шпига зауважив, що загиблі бійці були різні, але для кожного із них був важливий патріотизм. «У них була безмежна любов до Батьківщини», - сказав Петро Шпига. Вони пройшли бойове хрещення під Ясинуватою. А 29 серпня йшли зеленим коридором, але потрапили у ворожу засідку під Іловайськом. Була надія, що хлопці живі і перебувають у полоні. Проте, на жаль, виявилося, що чоловіки загинули. «Іловайський «котел» забрав життя», - сказав Шпига. Він наголосив, що треба пишатися героями.
Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання та виконанням Гімну України.
Під Іловайськом загинули Сергій Помінкевич (31.07.1977 р.н), Олександр Сацюк (04.06.1994 р.н.), Максим Ляшук (18.05.1989 р.н.), Віктор Шолуха (29.08.1974 р.н.), Олександр Сивий (03.01.1991 р.н.). Тіла бійців були поховані у Запоріжжі.
Поховання відбудеться на малій батьківщині хлопців: Сергія Помінкевича - у с. Забороль Луцького району, Олександра Сацюка — у с. Куснище Любомльського району, Максима Ляшука — у с. Острожець Млинівського району Рівненської області, Віктора Шолухи — смт Локачі, Олександра Сивого — у с. Боратин Луцького району.