Луцькі «хрестоносці» зіграли з ФК «Малинськ»

У «Волині» не грали декілька гравців "основи" – через хвороби та виклики у збірні. Але й без відсутніх лучани впевнено виграли, хоча відзначимо, що головною метою тренерів було надати якісну ігрову практику футболістам. Отож, у першому таймі «Волинь» забила тричі, у другому – п’ять разів, особливо «посипалися» гості наприкінці гри, в результаті перемога господарів 8:0. Стосовно голів, то відзначимо хет-трик Козьбана, старанність Матея та постріл Гуменюка із 22 метрів. Склад «Волині»: 1 тайм Шуст – Гуменюк, Жуніч, Шабанов, Нємчанінов – Бабенко, Шарпар – Хомченко, Мемешев, Матей – Козьбан. 2 тайм Кичак – Гуменюк, Р. Никитюк, Новак, Польовий – Політило, Годований – Воронін, Мемешев (Воробей, 68), Матей, Козьбан. Голи: автогол (10), Шабанов (37), Гуменюк (40), Козьбан (59,61,82), Матей (85), Воробей (90). Фотозвіт з матчу дивіться за цим посиланням.; Наступний товариський матч лучани зіграють у Луцьку 25 березня із представником першої ліги тернопільською «Нивою».