Юніори «Волині» та «Металургу» розійшлися мировою

Перший шанс був за господарями – Зінкевич та Дудік вивели Юрій Романюка на ворота «Металурга», але наш хавбек перекинув кіпера, але зовсім трохи не влучив у ворота. «Волинь» почала частіше бити по воротам, розраховуючи на слизьке поле і м`яч. ;Так і сталося – на 32 хвилині Чепелюк «вистрілив» із 18 метрів, воротар відбив, але першим на добиванні був Петров – 1:0. Дуже швидко господарі пропустили – Марчук необачно вийшов на перехоплення заледве не до центру поля, був обіграний й Кушнаренко забив у порожні ворота – 1:1. У другому таймі далася взнаки краща фізична підготовка лучан, які почали перебігати візаві й втікати у гострі атаки. Кілька моментів господарями було втрачено, особливо образливо має бути Петрову за невикористаний пас від Дудіка. ;Артем вивів Сергія на порожні ворота, але форвард до м`яча не дотягнувся. Дуже швидко Петрова виручив Олексій Зінкевич, який класно закрутив правою ногою у дальній кут – 2:1. Фінал матчу пройшов у обопільних атаках, але поталанило більше гостям - Єсаулов на 87 хвилині замкнув ударом головою подачу з правого флангу – 2:2. Відтак, «Волинь» і «Металург» розійшлися мировою і продовжують не програвати у чемпіонаті. У наступному турі лучани їдуть до Білої Церкви, де зіграють із юніорами донецького «Олімпіка».