Три з чотирьох команди юніорів «Віолині» здобули перемогу

Мусила здобувати перемогу й команда U-15, але незрозуміле суддівське рішення вкрало заслужені три очки у Чернігові. Тамтешня «Юність» програвала волинянам 0:1 до кінця гри, але арбітр зарахував …гол господарів після свого ж свистка, який зупинив гру. Господарі у такий спосіб відігралися, а на останніх секундах забили й другий гол. У «Волині» U-15 гол на рахунку Миколи Кліценюка. U-14 в Луцьку перемогла ДЮСШ-15 2:1. Перший тайм господарі впевнено виграли 2:0 (Гарсієв, Кухаревич), але у другому кияни попри ;вилучення зуміли забити гол престижу. U-16 у важкому матчі (дощ, в’язка гра при суто оборонній тактиці гостей) показала характер. Хлопці тренера Володимира Гапона у дургому таймі дотиснули суперника й здобули 3 очки. Гол на рахунку Гладуна – Богдан виграв боротьбу, а по тому й забіг у штрафну гостей й чітко вдарив у дальній кут – 1:0. U-17 свій матч у Чернігові виграла в «Юності» 1:0. Гол на рахунку лідера атак «волинян» Ярослава Деди. Наступної суботи відбудуться матчі 13 туру. U-14 та U-16 їдуть на виїзд до Чернігова на матчі із "Юністю", а U-15 та U-17 у Луцьку зіграють проти вінницької ВОДЮСШ.