“Волинь” розгромила “Олімпік”

Розвідка тривала перші хвилин п’ятнадцять і закінчилася кілька натяками на небезпеку біля воріт Кичака (йому дали ігрову практику замість Шуста) та Махарадзе. Драченко пробив у дальній кут з 12 метрів, але Артем по-хокейному ногою відбив кулю, а удари Бабатунде та Бікфалві були неточними. Набагато цікавішою була підтримка «Волині» із гостьового сектора ;- лучани грали, наче вдома. А якщо додати невеличку місткість арени імені Баннікова, то складалося враження, ніби команди «катають» на Дубнівській чи на «Підшипнику». У середині тайму «Волинь» почала доводити вищий клас і скористалася шансом, наданим опорником «олімпійців» Лебедем. Він обрізався неподалік свого штрафного, м’яч потрапив до Бабатунде, той протягнув його в штрафну, віддав на вільного Еріка, й румун був точним – 0:1. Це був третій гол Бікфалві у ворота «Олімпіка» й загалом шістнадцятий у чемпіонаті. Чогось більш небезпечного команди не створили до кінця тайму. А на 44 хвилині гості мали нагоду забити «в роздягальню». Мемешев після розіграшу кутового класно подав на дальню стійку, яку закривав Шабанов. Артем пробивав головою, але влучив у хрестовину… Другий тайм розпочався із двохвилинного бенефісу кіпера «олімпійців» Махарадзе. Спочатку Заурі із справжньою котячою реакцією витягнув удар Бікфалві з-під поперечини, а за мить виручив «Олімпік» після удару Кобахідзе. Швидкості у грі не збільшилися, утім, цього вистачило господарям, аби зрівняти рахунок в матчі. Наші проспали просту подачу зі штрафного й екс-волинянин Лисенко головою з близької відстані шансів Кичаку не залишив – 1:1. «Волинь» ;на якийсь час втратила впевненість, обдумуючи як далі шукати ключі до воріт Махарадзе. Якийсь час м’яч у лучан не тримався. Можливо, їм допомогла перерва на пиття води, яку двічі у матчі влаштовували арбітри. Після неї «Волинь» почала атакувати наполегливіше. І забила! Втекли у контратаку лучани, Кобахідзе віддав Бабатунде неподалік центрального кола, Майкл протягнув його, по дорозі обігравши Лебедя й сильно з лівої пробив у нижній кут воріт Махарадзе. Куля зрикошетила від стійки й влетіла у ворота – 1:2. А через три хвилини «Волинь» реалізувала ще одну контратаку. Бабатунде віддав на Еріка, який уникнувши офсайду, втік у штрафну й не пошкодував паса на Кобахідзе. Сандро треба було тільки випередити захисника й влучити у порожні ворота – 1:3. Завершальну частину гри «Волинь» провела дуже впевнено й шансів на камбек «Олімпіку» не давала. А от Бікфалві міг забивати й 17-ий, але кіпер дав раду його сильному пострілу зі штрафного. У підсумку 1:3 на користь гостей. Ерік, Баба і Коба – у лучан забивали ті ж гравці, які тиждень тому впоралися із «Говерлою». Нагородою команді була «Волинь моя…», яку десант вболівальників з Луцька заспівав наприкінці гри у Києві. Олімпік – Волинь – 1:3 Арбітр: Грисьо (Львів) Голи: Лисенко (59) - Бікфалві (23), Бабатунде (72), Кобахідзе (75) Олімпік: Махарадзе, Доронін (Тищенко, 34), Гришко, Дітятьєв, Гошкодеря, Лебедь, Драченко (Семенина, 46), Шериф (Ситник, 68), Кадимян, Моха, Лисенко Запасні: Літовка, Цимбалюк, Бровченко, Галенков Волинь: Кичак, Парцванія (Р.Никитюк, 88), Жуніч, Шабанов, Польовий (Шіш, 90+2), Шарпар, Політило, Кобахідзе, Бікфалві, Бабатунде, Мемешев (Козьбан, 46). Запасні: Шуст, Новак, Приндета, Р. Воробей. Попереджені: Дітятьєв (39), Лебедь (82) – Польовий (34), Парцванія (58), Козьбан (90+2).