У Луцьку – чемпіонат міста з волейболу

На урочисте відкриття до учасників змагань завітали перший заступник міського голови Святослав Кравчук, голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Юрій Волинець, заслужений працівник фізичної культури України, заслужений тренер України, тренер волейбольного клубу «Континіум-Волинь-Університет» Богуслав Галицький. Хвилиною мовчання усі присутні у залі вшанували пам`ять тих, хто загинув, захищаючи суверенітет України. У вітальному слові Святослав Кравчук подякував командам за участь у чемпіонаті і зауважив, що завдяки волейболу налагоджуються міцні спортивні стосунки між командами і пропагується здоровий спосіб життя. Також побажав командам цікавих та видовищних поєдинків і перемог. Богуслав Галицький закликав ще більше підтримувати, розвивати і популяризувати цей вид спорту і залучати до занять в дитячо-юнацьких спортивних школах ще більшу кількість дітей.; У першому ігровому турі глядачі мали можливість побачити гру усіх семи команд учасниць цьогорічної першості: «Енергія» м. Млинів, «Рівненська АЕС» м. Кузнецовськ, «Борідка» м. Ковель, ;Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, «СКФ Україна», КДЮСШ №1, «Олюртранс» м. Луцьк. У кожному поєдинку команди показували красивий, комбінаційний волейбол. Запекла боротьба точилася за кожен м’яч, партію. Варто відзначити, що перші п’ять поєдинків туру закінчилися з однаковим рахунком 3:0. «СКФ Україна» перемогла команду Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки і «Енергію» з Млинова. «Олюртранс» і ковельська «Борідка» - команду Луцької КДЮСШ №1. У матчі «Олюртранс» – «Рівненська АЕС» перемогу святкували олюртрансівці. Самими видовищними стали два заключні поєдинки ігрового дня, які відзначилися запеклою боротьбою за кожен м’яч і завершилися з однаковим рахунком 3:1. Шальки терез у цих матчах коливалися як у бік однієї, так і іншої команд. Після двох партій рахунки були нічийними 1:1. Проте жага до перемоги, фізична підготовка, нервова досконалість і в кінцевому результаті досвід взяв гору. Млинівська «Енергія» у чотирьох партіях перемогла команду рівненських атомників, а ковельська «Борідка» - студентів СНУ імені Лесі Українки. Наступний тур відкритого Чемпіонату міста Луцька з волейболу серед чоловічих команд відбудеться 14 грудня цього року у місті Луцьку.