У Луцьку відбулися змагання з баскетболу

У змаганнях взяли участь 61 спортсмен з 6 команд-учасниць. Про це інформує комітет по фізичній культурі та спорту. У фінальній частині змагань зустрілись команди Луцького педагогічного коледжу та Луцького вищого професійного училища. З рахунком 39:22 перемогу в напруженій боротьбі здобули спортсмени Луцького педагогічного коледжу, команда вищого професійного училища відповідно посіла другу сходинку, а бронзовим призером стала команда коледжу технології, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. У загальнокомандному заліку за підсумками шести видів змагань за програмою Спартакіади міста (міні-футбол, плавання, волейбол (дів., юн.), легкоатлетична естафета, баскетбол (юн.) лідирує команда Луцького педагогічного коледжу, на другому місці — коледж технології бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, а замикає трійку лідерів — команда Луцького коледжу рекреаційних технологій і права. Наступними видами змагань за програмою Спартакіади будуть змагання з шахів та шашок (12-15.11.2014) і тенісу настільного (27-29.11.2014) За підсумками усіх видів змагань за програмою Спартакіади міста переможці та призери будуть нагороджені кубками, дипломами та призами від організаторів.