“Волинь” обіграла “Олімпік” з рахунком 4:0

Водночас «Олімпік» в чемпіонаті не програвав вже три гри поспіль, а з врахуванням Кубка України – взагалі у п’яти поспіль поєдинках. Справді, підопічні Романа Санжара продовжують дивувати Україну своїми успіхами. Щоправда, робили це до матчу з лучанами, які начисто переграли свого візаві. «Хрестоносці» почали розхитувати оборону з перших хвилин, змінюючи напрями атак, пробиваючи з різних позицій. Заспів зробив Ерік, який зі штрафного відмінно пробивав у лівий від воротаря кут, але Махарадзе не байдикував. Під час позиційної атаки Волині Федорчук пробивав з 14 метрів - Махарадзе відбив м`яча, а потім піймав його після добивання у виконанні Мемешева. Наважилися на дуже дальні і неточні постріли крайні захисники лучан – Нємчанінов та Сімінін. А потім настав час румунського «подвійного удару». На 38 хвилині Матей отримав м`яча від Бікфалві на підході до штрафного, змістився в центр, і замість того, щоб віддати на вільного Мемешева, наважився на удар. Він виявився більярдним - м`яч затріпотів в лівому кутку Махарадзе- 1:0. За 6 хвилин Бікфалві забив вже сам. Ерік отримав м’яча по центру воріт, міг віддавати вільному Мемешеву, але зарядив таку «гармату» із 25 метрів, що поперечка ще довго трусилася… Утім, на відскоку добре поборовся Федорчук, змусивши захисника віддати м’яча тому ж Бікфалві й румун з другої спроби був точним – 2:0. ; Другий тайм «Олімпік» розпочав дуже активно. І справа не тільки у замінах, які відбулися в перерві, скільки у самозаспокоєності «Волині». Все рідше і рідше господарі атакували гостро, все більшими силами «Олімпік» йшов вперед. Небезпека прийшла після стандарту – Огіря пробив зі штрафного, а Кичак (Артем вийшов в перерві замість Неділька) невпевнено відбив мяча …плечем на кутовий. Якийсь час команди вовтузилися в центрі поля (виняток цьому – активність екс-лучанина Лисенка на правому фланзі), доки Кобахідзе з Гуменюком (Олег вийшов на фланг замість Мемешева) не створили гольовий момент. ;«Коба» промчав лівим флангом, а «Гума» не встиг ефективно завершити простріл першого. А ворота були вже порожні. Утім, Олег долучився до третього голу «Волині». Він промчав центром, віддав на фланг Кобахідзе, Сандро сильно прострелив в центр, Махарадзе відбив перед собою і Бікфалві у боротьбі із Міщенком забив свій шостий гол у сезоні – 3:0. Гуменюк вирішив і сам забити, бо на 75 хвилині сильно прикладався з 32 метрів в кут воріт Махарадзе – кіпер зреагував. Ех, якби ще забив Кобахідзе, який дуже активно провів другий тайм. Бікфалві віддав Сандро на лінію штрафного, той бив і після рикошету від ноги захисника м’яч дістався воротарю. Але Коба таки забив. Бабенко подав штрафний, Федорчук пробивав головою і після сейву Махарадзе встиг віддати на Кобахідзе. Александр з кількох метрів добив "Олімпік" - 4:0.