Лучанки-волейболістки програли своїм суперницям з южненської команди

На старті першої партії вперед вирвались гості - 0:3. Наші дівчата швидко оговталися - 2:4, 3:5, а згодом вийшли вперед - 7:5. Проте декілька успішних атак «Хіміка» і на першу технічну попереду вже гості - 7:8, - йдеться на сайті волинських волейболісток. Після перерви «Хімік» наростив відрив - 9:15. Як не намагалися лучанки виправити ситуацію, втім першу партію все-таки програли - 25:18. У другій партії «Волинь» показала хто господар майданчика. Програючи 8:12, лучанки самовіддано боролися за кожен м`яч, що дозволило підопічним Галицького першими дістатися до другої технічної перерви - 16:15. Після другої технічки не на жарт розгулялася Анна Степанюк, кілька вдалих ударів якої призвели до того, що «Волинь» отримала чотири сет-бола в кінцівці партії. Цієї переваги волинянкам вистачило для перемоги – 25:22. Шаленими оваціями глядачі віддячили улюблену команду за перемогу в другій партії. У третій партії боротьба була тільки до першої перерви. Далі ж «Хімік» повністю контролював гру і переміг - 25:13. Четверта партія. До першої технічної команди йшли очко в очко. Після перерви волиняни нічого не зуміли вдіяти, «Хімік» нарощував відрив і переміг - 25:16. «Континіум-Волинь-Університет» - «Хімік» - 1:3.