«Хрестоносці» провели спаринг з львівським «Гірником»

«Хрестоносці» підтримали ігрову форму із сильним суперником – свіжоспеченим срібним призером Прем`єр-ліги Львівської області «Гірником» із Соснівки. За «гірників» грають, до слова, декілька волинян. «Волинь» зіграла двома складами в різних таймах , аби дати практику максимальній кількості гравців. У першому таймі дубль за господарів зробив Сергій Петров. Він двічі опинявся у найзручнішій ситуації, аби забити. Спочатку Сергій добив м’яча після удару Матея, а згодом замкнув простріл у порожні ворота – 2:0. «Волинь» домінувала й у другому таймі, хоч відзначимо й непоступливість «Гірника» - хай там як, але він виявив більший спротив, ніж боратинська «Ласка» минулої суботи. Крім того, чудеса творив у «рамці» й кіпер гостей. У другому таймі «Волинь» забила тільки одного разу – відзначився Селін. Він вискочив сам на сам й технічно підсік м’яча у дальній кут – 3:0.