Молоді «хрестоносці» обіграли рівненську команду

Молоді «хрестоносці» після жеребкування потрапили у групу «Авангард». Отож, у першому матчі лучани зіграли проти однієї із найсильніших рівненських команд - ФК «Малинськ». Матчі на турнірі тривають у два тайми по 35 хвилин. В цілому це була рівна гра із достатньою кількості небезпек біля обох воріт. На 25 і 26 хвилинах волиняни могли знімати питання про результат. Спочатку Тетеренка вивели віч-на віч, але його удар прийшовся трохи ліворуч стійки. За хвилину Бабій міг скористатися помилкою воротаря, який невдало вибив м’яча, але Мар`ян також схибив. На 31 хвилині суперник «хрестоносців» збив Дудіка на лівому фланзі атаки. Подавати пішов Стрижеус й Андрій так закрутив круглого, що змусив воротаря помилися – м’яч влетів у дальній кут воріт – 0:1. До кінця тайму тривала рівна, а на другу половину матчу тренери «Волині» трохи змінили; склад, даючи ігрову практику більшій кількості виконавців. Можливо, перевагу у першій половині мали й «малинці», але врятував свою команду декілька аразів Олександр Воробей. У другій половині тайму гості вирівняли гру. Непогано відкривався Форсюк, пробивали по воротам Стрижеус та Шаповал. Наприкінці матчу ціною травми врятував свою команду Білецький – Олег кинувся під удар нападника «Малинська». В результаті – перемога дублю «Волині» у першому спарингу 2015 року. 25 січня, у неділю, о 11.20 «Волинь» гратиме другий тур проти ФК «Забороль». Склад «Волині»:; Пшибило (О. Воробей, 36) – Булига, Байбула, Сороченко (Кулина, 36), Шаповал – Стрижеус, Тетеренко – Романюк (Білецький, 36), Ковч, Дудік – Бабій (Форсюк, 36).