“Волинь” зіграла в нічию з “Говерлою”

В обох команд було вдосталь травмованих, хоча, правду кажучи, масштабнішою «лазаретна проблема» є у лучан: не відновилися Бабатунде, Воронін, Приндета, Новак, Парцванія, Бохашвілі, не до кінця комфортно почувається Шіш. Відтак на лівий фланг захисту відряджено було Нємчанінова. Обидві команди пам’ятали свою останню зустріч в рамках чемпіонату – тоді «Говерла» не залишила каменя на камені від «Волині» - 6:0. За першими хвилинами гри здалося, що «волинян» нічому не навчили попередні розгроми – гості дуже швидко дали створити ужгородцям два гарні шанси. Герасимюк не влучив у ворота, а Фещук вочевидь сам не збагнув, як отримав подарунок від Жуніча й несильно пробив у руки Недільку. Як з’ясувалося, цей сейв Віталія став «заспівом» його вдалої гри в матчі. «Волинь» прийшла до тями у другій десятихвилинці і заграла першим номером. Бабенко зі штрафного заледве не пробив Коваля прямим ударом, а не навісом, який всі чекали від Руслана. Якби ще Жунічу вдалося підставити бодай якусь частину тіла до цього удару-прострілу. До слова, після цього моменту матч довелося перервати, бо в руках арбітра Можаровського та працівників «Аванграду» з`явився універсальний ремонтний матеріал – скотч. Ним скріплювали сітку воріт «Говерли». Пауза трохи пригальмувала «Волинь», хоч наступний голевий момент був таки за гостями – Федорчуку ніхто не заважав пробити головою із 10 метрів не в руки Ковалю. Доки команди надовго застрягли в боротьбі у центрі поля, своє вагоме слово сказали трибуни. На ужгородському «Авангарді» вболівальниць кий десант «Волині» почувався, наче на рідному, луцькому. Власне, наші ультраси і задали тон підтримці на арені, женучи «хрестоносців» на «ведмедів». Особливих успіхів в атаці гсоті, втім, у першій половині гри більше не досягли, а от за всю оборону у них потрудився Віталій Неділько. На 44 хвилині він не дозволив «Говерлі» забити «у роздягальню». Удар Ягодінскіса зі штарфного «Нєдєля» парирував перед собою і відразу зумів скластися та відбити добивання Герасимюка. На другий тайм Грозний випустив посилювати атаку Бурдужана та Степанюка. Саме перший мав перший стовідсотковий момент другого тайму, пробиваючи із 12 метрів без перешкод. Неділько парирував постріл на кутовий. Після нього Віталій ще раз продемонстрував свою майстерність – Лучіан би головою із ще ближчої відстані і знову на шляху мяча став Неділько. Два суперсейви нашого кіпера. На все це Віталій Кварцяний відповів зміною форварда – замість Маріотто вийшов Кобахідзе. Чи заміна спрацювала, чи «Говерла» пригальмувала, але наступні два моменти були за гостями. І два з них були в Еріка. Він двічі бив з розвороту й обидва рзи повз ціль. Кобахідзе відразу вдерся у сужу штрафну і виборов мяча для Бікфалві, той вдарив у падінні з розвороту, але не влучив. Особливо «інфарктним» для «Говерли» був його другий постріл – мяч, кулею запущений румуном з 10 метрів, «облизав» хрестовину воріт Коваля. По тому гра трохи заспокоїлася, хоча було видно, що кожна з команд не мала наміру відсиджуватися в оброні. Після двох спроб Еріка пробив й сам Кобахідзе – в руки Ковалю. Забити міг і Мякушко, але він вирішив не бити, віддав партнеру, якого заблокували. Удар Степанюка парирував Неділько. ; Гра потрохи докотилася до заключної десятихвилинки, яка пройшла нервово. На 84 хвилині Герасимюк бив з шести метрів у верхній кут, але у воротах гостей був цього вечора Неділько. Помах рук – і мяч летить на кутовий. «Ведмеді» ж схоже після цього опустили руки й істотно воротам «хрестоносців» більше не загрожували. Говерла (Ужгород): Коваль, Полянський (Степанюк, 46), ;Акакпо, Тудосе, Мякушко (Каверін, 70), Герасимюк, Фещук (Бурдужан, 46), Качараба, Шацьких (к), Ягодінскіс, Люлька. Волинь (Луцьк): Неділько, Сімінін (к), Жуніч, Шабанов, Нємчанінов, Бабенко, Бікфалві (Селін, (90+1), Матей (Задерецький, 79), Федорчук, Мемешев, Маріотто (Кобахідзе, 55). Попереджені: М`якушко (38), Качараба (57) – Федорчук (74), Нємчанінов (90).